clanek-1
  • Klub

  • 09.08.2022

Personální změny v marketingu a úseku výkonného ředitele

Ke změnám došlo v úseku výkonného ředitele na postu sportovně-provozního manažera. V marketingovém úseku na postech PR manažera a tiskového mluvčího.

Po vzájemné dohodě došlo k ukončení spolupráce s Ing. Michaelou Kaprálkovou, která v Dukle zastávala pozici sportovně-provozní manažerky. V klubu začala působit po skončení sezóny 2020/2021. Za všechny její odvedené služby pro klub jí děkujeme a přejeme do budoucna vše dobré. Na pozici po Ing. Kaprálkové nastoupil od začátku srpna Tomáš Kubánek.

Další změny proběhly na marketingovém úseku. Pracovní poměr byl po vzájemné dohodě ukončen s Lukášem Šonským, který v klubu zastával pozici PR manažera, tiskového mluvčího a klubového redaktora. Na této pozici v Dukle působil více než 2 roky. I jemu děkujeme za všechny odvedené služby pro klub a přejeme do budoucna všechno dobré. Pozice PR manažera, tiskového mluvčího a klubového redaktora byla rozdělena. Nástupcem na postu PR manažera a redaktora je Michael Schuster, který na tuto pozici nastoupil na začátku července. Pozici tiskového mluvčího a hlasatele zastává Jiří Doležel, který rovněž nastoupil na začátku července.