clanek-1
  • Články mládež

  • 14.04.2022

Fotbalová stezka pro nejmenší. Přijďte si s dětmi užít dopoledne plné sportu

Před utkáním Dukly s Varnsdorfem, které je na programu v sobotu 23. dubna od 10:15, uskutečníme fotbalovou stezku. Děti budou před utkáním, v jeho průběhu i po něm plnit několik úkolů. Součástí akce bude i autogramiáda dvou hráčů A-týmu Dukly, společné fandění či malování banneru.

Fotbalová stezka je otevřena dětem a jejich rodičům zdarma, stejně jako vstup na zápas. Je však nutné se předregistrovat na odkaze ZDE, abychom věděli, s jakou účastí máme počítat.

Děti se potkají již před utkáním. Společně se přesuneme na stadion, kde si vysvětlíme, co nás čeká. Bude možnost shlédnout část zápasové rozcvičky A-týmu a pak se na přilehlých plochách stadionu hned vrhneme do plnění jednotlivých úkolů – ať už fotbalových, sportovních nebo tvůrčích. Za splnění aktivit získají děti samolepky a po splnění dílčích úkolů si budou moci vybrat odměnu (odznáčky, náramky nebo balónky).

Během zápasu mohou děti kromě úkolů samozřejmě také fandit společně na tribuně. Připravíme jim i prázdný banner, který mohou dle své fantazie pomalovat. Banner poté vystavíme přímo na stadionu při dalších zápasech Dukly, takže ho uvidí opravdu všichni.

Na závěr bude možné získat podpis dvou hráčů A-týmu. Akce bude trvat přes tři hodiny, všem dětem zajistíme vodu a drobné občerstvení. Předpokládaný konec je ve 12:30.

Přidáš se k nám? 

Sraz je 23. dubna 2022 v 9:30 u sochy Josefa Masopusta před areálem ACS Juliska (Na Julisce 28). Doporučeno dětem 6 - 13 let. S sebou: sportovní oblečení. 

Předregistrujte se ZDE.