clanek-1
  • Klub

  • 16.11.2021

Beseda s fanoušky po podzimu. Přijďte se ptát vedení klubu

Po podzimní části sezony budete mít vy, fanoušci, znovu šanci potkat s vedením klubu. Neformální beseda se uskuteční v pondělí 29. listopadu od 18:00 na Julisce.

Na vaše dotazy budou odpovídat předseda představenstva Dukly Praha Ing. Bohumil Paukner, trenér A-týmu Bohuslav Pilný, výkonný ředitel David Šrámek, sportovní ředitel Mgr. Jan Staněk i jeden ze zástupců hráčského kádru.

Neformální setkání se uskuteční od 18:00 v areálu stadionu Juliska. Na místě bude zajištěno pití i drobné občerstvení.

Prosíme všechny fanoušky, kteří se chtějí besedy zúčastnit, aby poslali potvrzovací email se svým jménem na press@fkdukla.cz. Pro vstup do vojenského areálu bude dle nejnovějších pravidel pro setkání osob umožněn vstup pouze těm, kteří doloží potvrzení o očkování (nejpozději 14 dnů od druhé dávky)

Upozorňujeme, že fanoušci, kteří nepošlou potvrzovací email či nedoloží potvrzení, nebudou na besedu vpuštěni. Klub zároveň sleduje aktuální epidemiologickou situaci a bude případně reagovat na změny pravidel při setkání více osob.

Jsme si vědomi, že se na besedu z časových důvodů nebudou moci dostavit někteří naši mimopražští fanoušci. Věříme, že nejen pro ně najdeme výhodnější termín na příští setkání po konci sezony. Pokud víte, že se besedy nezúčastníte, ale rádi byste položili vedení klubu jakýkoliv dotaz, pošlete nám jej na výše uvedený email press@fkdukla.cz. Vaši otázku na besedě zodpovíme a odpověď najdete v článku zde na klubovém webu.