clanek-1
  • Klub

  • 15.11.2021

Dukla uzavřela sponzorskou spolupráci se značkou Bosoboty leguano

Novým sponzorem FK Dukla Praha se stává značka leguano, která se specializuje na prodej barefoot obuvi v České republice a na Slovensku.

„Je mi velkou ctí představit v klubovém portfoliu partnerů nového sponzora. Je to společnost vedená velkým dejvickým patriotem Petrem Exnarem a jeho skvělou rodinou. Je to člověk, který se na Praze 6 narodil, aktivně se zapojuje do strategického rozvoje MČ Prahy 6 a pro kterého, jak sám píše, je kulaťák středobodem vesmíru. Já osobně si velice cením tohoto spojení a věřím, že naše spolupráce povede i k dalším propojením, která budou prospěšná pro obě strany,“ uvedl David Šrámek, výkonný ředitel Dukly.

Kamennou prodejnu Bosoboty leguano najdete ve Wuchterlově ulici v pražských Dejvicích, obuv případně zakoupíte i u dalších distributorů. Cílem bot leguano je zajistit zdravou a přirozenou chůzi (i běh) pro všechny generace.

„Dukla je pojem. Ve své fotbalové historii vyhrála celkem jedenáct československých ligových titulů. Moc se mi líbí, jak Dukla pracuje s mládeží a vidím, že David Šrámek je hrdým ředitelem svého klubu, to máme společné. Těším se na naši spolupráci. Praha 6 je co do počtu obyvatel šestým největším městem Česka a já pevně věřím, že každým krokem v barefoot leguano; i za spolupráce s dalšími patrioty, společně s Duklou dojdeme zpět do první ligy, kam neodmyslitelně patří. Na opravdu velkém fotbale jsem byl na Julisce v roce 1985, kdy se Dukla dostala do semifinále PVP a patřila ke špičce v Evropě. Rád bych za svého života znova něco takového zažil,“ říká ředitel firmy Bosoboty leguano Petr Exnar.

Fanoušci Dukly mohou obuv zakoupit s 10 % slevou, když při objednávce na e-shopu eshop.leguano.cz zadají slevový kód FK DUKLA. Bosoboty leguano přibudou také na seznam obchodníků z obchodního schématu Karta Dukla od ČSOB, kde můžete získat další výhody a slevy při placení s touto kartou.