clanek-1
  • Klub

  • 14.10.2021

Pořiďte si Kartu Dukla od ČSOB plnou slev a výhod

Naši fanoušci mohou používat platební kartu v dukelských barvách. S klubem tak mohou být i při nakupování a navíc získají řadu výhod a slev. Podmínkou k získání jedinečné bezkontaktní platební karty je účet v ČSOB nebo Poštovní spořitelně, který lze také otevřít jednoduše online. Miroslava Kybala, manažera sportovních karet z ČSOB, jsme se zeptali na několik otázek k této spolupráci.

Můžete přiblížit, jak spolupráce s Duklou vznikala?
Asi před rokem nám se ozvali zástupci klubu, se kterými proběhla jednání. Líbilo se nám, že klub má ambice, chce pracovat s fanoušky, přinášet jim pozitivní emoce. Také my chceme našim klientům nabízet stále lepší služby a přinášet jim tak pozitivní emoce. Karta Dukla s celou řadou výhod pro fanouška je tak naším společným projektem, díky němuž chceme naše cíle naplňovat.

Co si od samotné spolupráce do budoucna slibujete?
Díky spolupráci s Duklou máme možnost společně oslovit fanoušky klubu nejen v regionu a nabídnout jim zajímavý platební nástroj, který budou rádi a hrdě využívat při každodenním placení. Spokojený fanoušek, nebo chceme-li klient, je pak pro nás příslibem do budoucna, cílem, kterého chceme společně dosáhnout.

Jak dlouho nabízí ČSOB fanouškovské karty s logy fotbalových klubů a jak je vnímají klienti?
ČSOB nabízí fanouškovské karty jako jediná banka na českém trhu, a to už od roku 2015. Jde o odlišení produktové nabídky v regionech. Mezi nejnovější kluby, se kterými spolupracujeme, patří právě pražská Dukla, ale také Baník Ostrava. Zaměřujeme se na kluby působící ve fotbale i hokeji. Konkrétně se jedná například o hokejové kluby HC Verva Litvínov a HC Kometa Brno nebo fotbalový Slovan Liberec. Jde o specifický produkt naší banky, který si však velice rychle našel početnou základnu svých klientů. I proto je pro nás důležité tuto službu rozvíjet, oslovovat nové sportovní kluby a nabízet atraktivní benefity ve spojení s kartou. Zájem o tyto typy karet ze strany klientů dlouhodobě roste.

Jaké výhody fanouškům přináší Karta Dukla?
Držitelé platební karty Dukla získají nejen exkluzivní klubový design, ale i další výhody. A to jak klubové, tak i bankovní. Konkrétně jde o slevy na permanentky, vstupenky, slevy u regionálních obchodníků, v klubovém fanshopu. Dále pak možnost využívat výhod věrnostního schématu ČSOB Svět odměn, ale také slevy na vybraná pojištění. Nad rámec výše uvedeného s klubem realizujeme různé aktivity, díky kterým fanoušci například soutěží o klubový merchandising, a podobně.

Kde je možné kartu získat?
O kartu v klubovém designu mohou požádat stávající klienti ČSOB a Poštovní spořitelny, ale i kdokoli další. Stačí navštívit bankovní pobočku, přepážku Poštovní spořitelny na České poště, nebo si otevřít účet s kartou online na stránkách www.csob.cz nebo www.postovnisporitelna.cz. Odměnou v případě zřízení online je 1000 Kč, přičemž částka se připíše na zřízený účet.

Seznam obchodníků, u kterých můžete s kartou Dukla získat slevu, a další informace najdete na stránce ZDE.