clanek-1
  • Klub

  • 05.03.2021

Informace, které jinde nezazní. Dukla spouští Podcasty z Julisky

Rozhovory s vedením klubu, hráči, členy realizačního týmu i dalšími, jež spojili své jméno s Duklou. Otevřené povídání nejen o zákulisních tématech plné informací, které jinde nezazní. Dukla před startem jarní části sezony spouští jako první tým ve druhé lize své vlastní podcasty s názvem „Podcasty z Julisky.“

„Jsem rád, že se podařil realizovat další z projektů, které jsme na Julisce plánovali. Jak už jsem zmiňoval v offline rozhovoru, naším cílem je bližší propojení fanouška s klubem a co největší transparentnost kroků, které klub realizuje. Ať už po sportovní, tak technické stránce,“ uvedl David Šrámek, výkonný ředitel Dukly.

„Přidanou hodnotou je fakt, že moderátorem Podcastů z Julisky je člověk z řad fanoušků, který je v oblasti audio rozhovorů profesionálem s dlouholetými zkušenostmi. Velice si vážím toho, že nám Vojtěch Bidrman podal pomocnou ruku a bude tak ústřední postavou těchto rozhovorů. Dukla je klub, který má kolem sebe spousty zajímavých lidí, kteří v těchto rozmluvách budou mít určitě hodně co nabídnout, a to ať už z řad hráčů, zaměstnanců nebo vedení až po legendy, fanoušky a zajímavé osobnosti z okruhu přátel klubu,“ dodal Šrámek.

Hostem prvního dílu našeho podcastu byl sportovní ředitel Dukly Jan Staněk, který hovořil o zimní přípravě, nových posilách i o práci s trenérem Romanem Skuhravým. Podcast si můžete poslechnout na Youtube odkaze níže.

Do budoucna se budete moci na nový díl podcastu těšit vždy v týdnu před domácím ligovým zápasem. Kromě Youtube plánujeme podcasty doručit i na rozšířené hudební platformy, aby pro vás byl jejich poslech co nejpohodlnější.