clanek-1
  • A-tým

  • 16.05.2020

Jsem hrdý, jak kluci oba zápasy se Spartou zvládli, hodnotil Roman Skuhravý

V pořadí druhé a třetí přípravné utkání mají v nohách hráči FK Dukla Praha. Po dvou porážkách se Spartou zápas hodnotil trenér Roman Skuhravý.

...o přípravných utkáních

Opakuji se, ale jsme rádi, že jsme tři těžké zápasy mohli hrát. Všechny absolutně splnily to, co jsme chtěli vidět. 

... o střetnutích se Spartou

Jsem hrdý na to, jakým způsobem kluci zvládli oba dnešní zápasy a vůbec mě nezajímá, že skončil první zápas 2:2 – to reprodukuji slova hráčů, inkasovali jsme v 90. minutě z penalty, která podle nás neměla být odpískána.V obou zápasech jsem byl opravdu spokojený se všemi, kdo hráli. V tom prvním jsme byli organizovaní s míčem i bez něj. Sparta je ale kvalitní soupeř a potrestala každou chybu. Dovolím si tvrdit, že jsme v úvodní polovině měli víc ze hry, bohužel ve finální fázi jsme byli trošičku zbrklí. Ve druhém utkání jsme dotáhli manko 0:2 a je škoda, že jsme neproměnili penaltu. Pokud budeme takto pokračovat, výsledky určitě přijdou.

... o kádru

Chci pochválit mladé hráče. Byla to pro ně vysoká škola fotbalu. Šebrle, Kozel, Jakab i Mentberger ukázali, že má smysl s nimi pracovat. Nezabalili to a prali se statečně. Dnes jedu domů s pocitem dobře odvedené práce. Hrubeš s Březinou a Šebrlem přesně zapadají do toho, jak chceme pracovat. Vypadli nám tři hráči, tyto bereme do tréninku. Zápasy se Spartou jsou pro ně obrovská odměna. 

... o brankách Hrubeše

Dva gól Hrubeše jsou pro něj osobně velkou vzpruhou do další práce.