clanek-1
  • WU13

  • 23.01.2020

WU13: Prohra s Brnem i FA Praha

O víkendu opět odehrála kategorie mladších žákyň dvojutkání. Tentokrát přijely holky z Brna Horní Heršpice a kluci z Fotbalové akademie Praha.

FK Dukla Praha - Lokomotiva Brno H.H. WU13  4:8 (1:3)

Branky: Gajzlerová, 3x Krieglerová - 4x Vojtěchová, Kovárníková, Mezníková, Pagáčová, Chladilová
Sestava: Sobotková - Douderová, Kárová, Norlin, Makovičová, Alsterlind, Čížková, Gajzlerová, Ziková, Minaříková, Krieglerová, Krejčí
https://www.fkdukla.cz/zapas.asp?ID=5982

FK Dukla Praha - FA Praha U11  3:13 (1:3)

Branka: Šimková
Sestava: Navrátilová - Dvořáková, Havránková, Jinková, Krejčí, Krieglerová, Minaříková, Mollova, Šimková, Škardová, Vališová, Zückerová
https://www.fkdukla.cz/zapas.asp?ID=5983

Hodnocení trenéra

Ondřej Havlas, hlavní trenér: "Opět se nám podařilo na jeden čas domluvit dva soupeře a odehrát dvě utkání zároveň. Na hřiště se tedy dostanou úplně všechny hráčky v dostatečném počtu minut. Milým překvapením byl výkon hráček ze starší přípravky, také první poločas proti klukům byl kvalitní, bohužel byl bez vstřelených branek.

V utkání s Brnem byl soupeř lepší a zaslouženě vyhrál. Tým má Brno velmi kvalitně poskládaný a na hřišti byla vidět i velká kvalita v individuálních dovednostech. V tomto utkání mohu vyzdvihnout tři vstřelené branky Natky Krieglerové, která dokázala nahradit hráčky, které absentovaly.

Utkání proti FA Praha se neslo ve dvou odlišných poločasech. První byl dá se říct vyrovnaný, ale druhá polovina byla jasně v režii kluků a dokázali nám dát mnoho branek."