clanek-1
  • WU11

  • 03.01.2020

WU11: Starší přípravka a její podzim

Starší přípravka a její trenérský tým hodnotí podzim.

Hned na začátku podzimu jsme se potýkali s malým počtem hráček, což mělo za následek několik výsledkově nevydařených mistrovských utkání, či turnajů.Na druhou stranu, tento nízký stav, některým hračkám výrazně pomohl ve fotbalovém růstu. V průběhu podzimu, se nám podařilo naše řady rozšířit, ať už díky práci Dukly v okolních základních školách, nebo díky spřáteleným klubům. Stav ještě není úplně podle našich představ, takže budeme i nadále pokračovat v tom, co Dukla už nějakou dobu dělá a to je, propagace dívčího fotbalu v mateřských i základních školách.

V podzimní sezóně holky absolvovaly jedenáct mistrovských utkání, většinou proti stejně starým klukům. V zápasech získaly bohaté zkušenosti, které pak mohly využít v několika turnajích po celé republice. Za zmínku stojí i výlet za spřáteleným klubem TJ Valašské Meziříčí, kde holky několik dnů trénovaly společně s klukama a zúčastnily se místního turnaje, ve kterém s přehledem dokázaly klukům konkurovat. Teď už se těšíme na druhou polovinu sezóny, ve které nás čeká ještě spousta práce, která nás i holky baví a naplňuje.

Na závěr bychom chtěli poděkovat našim holkám, že se chtějí stále zlepšovat, jejich rodičům za podporu a popřát všem hodně zdraví, štěstí v novém roce, Kačka, Karča, Honza.