clanek-1
  • A-tým

  • 04.10.2019

Okolí stadionu je i nadále v rekonstrukci

V sobotu 5. 10. přivítáme doma na Julisce 1. SK Prostějov. Utkání začíná v 10:15. V článku se dozvíte všechny nejnutnější informace, které potřebujete vědět, než na Julisku vyrazíte.

Stadion se otevře v 9:15. Vstupenky je možné zakoupit výhodněji přes SMSticket do pátku 4. 10. 2019, v den zápasu také můžete vstupenky zakoupit online, ale již za plnou cenu, která bude i na pokladnách. Fanoušci, kteří si koupí vstupenku v předprodeji (fyzicky i přes SMSticket), že pro ně je určen zvláštní vstup směrem k zastávce MHD. Děti do 15 let chodí na Julisku zdarma.

Parkoviště u stadionu je stále v rekonstrukci. Doporučujeme tedy pro přepravu na stadion využít MHD (metrem A na zastávku Hradčanská, dále autobusem 131 na Julisku). Parkovací místa v ulicích u stadionu jsou velice omezená.

Dále je stále uzavřený spodní stánek z důvodu rekonstrukce a nebude otevřený ani provizorní výčep, který byl umístěn pod sektorem C s nápisem "U", a to z důvodu malého využití.

Stále platí nabídka snídaňových pokrmů ve stáncích na stadionu. Můžete se tedy těšit na croissanty, pomerančové fresh džusy nebo výběr z několika druhů kávy.

Přijďte fandit Dukle!