clanek-1
  • A-tým

  • 18.07.2019

Nová sezóna startuje! Co potřebujete vědět před prvním zápasem?

V sobotu 20. 7. v 10:15 hostíme na Julisce našeho prvního soupeře letošní sezóny - Třinec. Přečtěte si důležité informace, které potřebujete vědět než s přáteli či rodinou vyrazíte na zápas.

Stadion se otevře v 9:15. Vstupenky je možné zakoupit výhodněji přes SMS ticket do 19. 7., v den zápasu bude také možné vstupenky zakoupit online, ale již za plnou cenu, která bude i na pokladnách.  Připomínáme fanouškům, kteří si koupí vstupenku v předprodeji (fyzicky i přes SMSticket), že pro ně je určen zvláštní vstup směrem k zastávce MHD, není potřeba, aby čekali ve frontě u pokladen. Děti do 15 let mají samozřejmě vstup zdarma.

Parkoviště u stadionu je z důvodu rekonstrukce mimo provoz, očekáváme tedy, že parkovací místa v okolních ulicích budou zaplněná. Důrazně doporučujeme využít pro přepravu na stadion městskou hromadnou dopravu (metrem A na zastávku Hradčanská, dále autobusem 131 na Julisku).

"Hlasatel z Julisky" bude na utkáních v omezeném počtu k dostání zdarma. Permanentkáři si již tradičně budou moci bulletin vyzvednout ve stánku fanshopu. Pro ostatní fanoušky bude k vydání na pokladnách do rozdání zásob.

V sobotu má být krásné slunečné počasí, tak se namažte opalovacím krémem a přijďte Duklu podpořit!