clanek-1
  • Klub

  • 28.10.2018

Partnerství Dukly s Top4Football

Kromě práce hráčů a realizačního týmu potřebuje Dukla také silné partnery, kteří jí zajišťují věci, které nesouvisí přímo se sportovní stránkou a pomáhají jí soustředit se na fotbal.

K tomu patří i zajišťování kompletního vybavení pro hráče a realizační tým. Jsme velice rádi, že v tomto ohledu se můžeme plně spolehnout na společnost Top4Football která je už několik let našim servisním partnerem značky Adidas.

Top4Football patří k nejlepším fotbalovým speciálkám v Evropě, stará se jednak o jednotlivce, ale také o celé kluby jako je tomu v našem případě. Odlišuje je především široký sortiment toho nejmodernějšího fotbalového vybavení nejvyšší kvality, profesionalita a individuální přístup.

Jejich zkušený tým má na starosti zajišťování našich zápasových dresů a tréninkového vybavení včetně potisků, míčů, nebo i vycházkových soustav. Spolupráce obnáší i plný servis, v rámci kterého se můžeme na Top4Football obracet s jakoukoliv prosbou. Získáváme tak maximální pohodlí a zázemí na špičkové úrovni, které nás, jako klub, posouvá na další úroveň.

Vážíme si této spolupráce a věříme v další společně strávené roky s Top4Football.