clanek-1
  • A-tým

  • 26.01.2018

Jakub Podaný prodloužil smlouvu do června 2021

Opora zadních řad sestavy Dukly prodloužila svoji stávající smlouvu s klubem do června 2021. Naváže tak na své dosavadní působení ve žlutovínovém dresu, ve kterém nastupuje od léta 2016.

Jakub Podaný dosud v barvách Dukly odehrál 33 ligových utkání, v nichž vstřelil 3 góly a připsal si sedm asistencí. Mezi jeho nezapomenutelné momenty patří například parádní trefa z přímého kopu v úvodním utkání jarní části minulé sezony na půdě Hradce Králové.

„Jsme rádi, že se Jakub rozhodl spojit svoji další kariéru s Duklou. Jedná se o kvalitního hráče, který zapadá do dlouhodobého konceptu stabilizace týmu. Věříme, že i do budoucna bude velmi platným hráčem,“ uvedl k prodloužení smlouvy s třicetiletým levým obráncem sportovní ředitel Günter Bittengel.

„Jsem velmi rád, že v Dukle můžu nadále působit, protože práce, kterou jsme tady započali, má nějaký smysl. Věřím, že budeme dlouhodobě úspěšní a chci se podílet na budoucím vývoji týmu, čemuž odpovídá i délka kontraktu,“ okomentoval prodloužení smlouvy bezprostředně po jejím stvrzení sám Podaný.