• Rozhovory

• 04.03.2016

Ondřej Vrzal autor nejvýraznější příležitosti v zápase

Střelu Manzii gólman Bárta ještě vyrazil. Míč se odrazil k Ondřeji Vrzalovi, který měl před sebou odkrytou bránu. Jeho střele se však do cesty postavil obránce Beneš, který míč z brankové čáry vykopl. K největší gólové šanci zápasu, jeho výsledku a k budoucímu duelu v Ostravě se vyjadřuje Ondřej Vrzal.

Ve druhém poločase jsi střílel do odkryté brány, ale gól z toho nakonec nebyl.
Jak jsi to viděl ty?
Kdyby se rozvlnila síť, tak je to jasný gól, ale pro mě je to těžké posoudit. Myslím, že míč už byl za brankovou čarou, ale to se ze hry těžko hodnotí.

Popiš nám tu situaci?
Míč ke mně propadl a já to chtěl hrát na jistotu, ale bohužel jsem tam trefil Beneše.

Do odvety by se šlo s jedním gólem lépe?
Určitě. Je vždycky lepší dát doma gól. Takhle budeme muset skórovat u nich. Kdyby se nám to povedlo, tak to bude pro Jablonec už složité.

V neděli vás čeká Ostrava, co od utkání očekáváš?
V Ostravě se teď nehraje lehce. Naposledy tam hrál Zlín a prohrál. My budeme chtít vyhrát, zvlášť po Bohemce, ale lehké to nebude. Máme na přípravu jen dva dny, což by mohli v Ostravě vidět jako výhodu, ale my mákneme a budeme se snažit urvat tři body.