clanek-1
  • Mikuláš

  • 05.12.2013

Hráči prvního týmu v roli Mikuláše, čerta a anděla

Luboš Kalouda jako Mikuláš, tisková mluvčí Kristýna Kratochvílová jako anděl, Tomislav Božič, Ismael Ouedraogo a Milan Černý v rolích čertů nadělovali sladkosti i klubové dárky na partnerské základní a mateřské škole Antonína Čermáka na náměstí Interbrigády.

Rok se s rokem sešel a 5. prosinec opět ovládl Mikuláš společně s čertem a andělem. Na základní a mateřskou školu Antonína Čermáka, se kterou FK Dukla už několik let spolupracuje, vyrazila z Julisky pětičlenná skupina hráčů, aby nadělovala klubové dárečky v kombinaci s oblíbenými sladkostmi.

Hlavní a nejváženější role Mikuláše se ujal Luboš Kalouda. „Parádně jsem si to užil, zejména ve školičce, kde na čerta s Mikulášem většina věří,“ s nadšením okomentoval dnešní výpravu na základní a mateřskou školu. Zkušenosti už měl, v loňském roce ztvárnil roli anděla. Další pro děti známější tváří byl bezesporu Tomislav Božič, který se zahalil opět do černočervené a společně s nováčky Milanem Černým a Ismaelem Ouedraogem, který u některých vzbuzoval opravdu respekt, odnášel v pytli jednoho žáka za druhým. 

Mikuláš z Julisky se tak už druhým rokem stal nedílnou součástí prosincového dne naší partnerské školy na náměstí Interbrigády a my se budeme těšit i příští rok na shledanou!

Ismael Ouedraogo, Milan Černý, Luboš Kalouda a Tomislav Božič jako čerti a Mikuláš. Prohlédnout si fotogalerii můžete zde.