clanek-1
  • Rozhovory

  • 18.04.2011

Pavel Hašek odpověděl na dotazy fanoušků

P R A H A - Jaký máš fotbalový vzor? Vedle koho sedíš v kabině? Jak se těšíš do ligy? To jsou jen některé otázky, na které odpověděl v offline rozhovoru obránce Pavel Hašek. Otázky nejsou redakčně kráceny ani upravovány.

V zimním období se vynořila zpráva, že Dukla za Vás dosud nezaplatila Teplicím. Sice to asi není otázka přímo Vám, ale přeci jen - nevíte, co je na tom pravdy ? Děkuji
Říčanský Michal

Pavel Hašek: Dobrý den, tak tohle šlo úplně mimo mě. Vůbec jsem to neřešil, ani jsem o tom nic nevěděl.


Dobrý den. Já bych se chtěl zeptat, jak vzpomínáte na angažmá v Blšanech? Díky
Fkblsan

P.H.: Na Blšany vzpomínám jen v dobrém. Prožil jsem tam své začátky s velkým fotbalem a snad mě něco málo naučily.

pavle jak se mate a jak tipujete duklu na konci sezony
cermak libor

P.H.: Mám se fajn. Tipuji to tak, že to dopadne dobře. Každopádně pro to uděláme všechno, co bude v našich silách.

Pavle, jak se tváří Tvůj otec kovaný sparťan na Tvé angažmá v konkurenčním pražském klubu? Bavíte se o tom vůbec doma? Jaký má Tvůj otec názor a pohled na Duklu současnosti a Duklu minulosti? A jak Ty sám si vnímal tento slavný klub než si do něj sám přišel? Ale pravdu.
Kouk

P.H.: Táta mi určitě bude fandit, i když budu hrát za Slavoj Houslice:-). Na Duklu pravidelně chodí a docela nás i chválí, což u něj nebývá moc zvykem. Myslím, že Dukla je fenomén, za který hrála spousta skvělých fotbalistů. Bylo by krásné vrátit ji do ligy. Jasně, že doma občas proběhne „ lampas“, ale to k Dukle bude patřit asi už pořád.


Ahoj Pavle. Chtěl bych se Tě zaptat, zda na svém postu hraješ od mala nebo jestli jsi začínal někde jinde, přijde mi, že by jsi se dobře hodil do útoku. A také bych se chtěl zeptat zda by jsi chtěl do zahraničí, popřípadě do jakého státu. Děkuji za odpověď.
Michal Kunc

P.H.: Musím se přiznat, že jsem se tak nějak odmalička motal spíš v útoku nebo v záloze, ale obránci už v dnešní době musejí umět útočit. Jejich hra se tak moc nerozlišuje od krajních záložníků. Post krajního obránce mě strašně baví a jsem vděčný trenérovi, že mi tam tu šanci dal. Na zahraničí teď nemyslím, teď chci dokázat něco s Duklou.

Pavle, jako pravidelný fanda zápasů Dukly na Julisce můžu s jistotou konstatovat, že Vaše výkonnost roste zápas od zápasu. Roste i vaše chuť dokázat své kvality v Gambrinus lize v dresu Dukly? Přeji Vám mnoho fotbalových úspěchů do budoucna!
Honza

P.H.: Moc děkuji. Chuť mám obrovskou, a to nejen já, ale celé mužstvo.


Zdravím svého oblíbeného hráče :-) Zajímalo by mě kdo je tvým fotbalový vzorem a jaké je tvé vysněné fotbalové angažmá?Díky.
Petr Eda Marek

P.H.: Děkuji:-). Vždycky jsem si hrál na Beckhama nebo Zidana, ale největším vzorem mi byl určitě táta. Momentálně sním o postupu do ligy s Duklou, tak snad nezůstane jen u toho snění.


Ahoj, chtel bych se zeptat,co se s tebou stalo pres leto?Na jare jsi moc nehral a kdyz jo,tak to nebylo ono.Pry si tu malem skoncil,podle trenera jsi si myslel,ze vse bude pry zadarmo....Co ti rekl při domluve?
Čany

P.H.: Měl jsem delší dobu zdravotní problémy, ani po operaci to dlouho nebylo ono. Asi jsem si myslel, že se do toho dostanu dřív a půjde to samo. Naštěstí jsem se dal dohromady, přes léto máknul a dostal šanci hrát. Co mi řekl trenér, to je mezi námi.:-)

Jak se ti hraje a ,,zije" se jmenem Hasek?Jak si rozumis s bratrem?Kdo z vas je vice podobny,fotbalove,otci?
Čany

P.H.: S tím, jak se jmenuji, nemám žádnej problém. S různými narážkami se umím v pohodě vyrovnat. S bráchou trávím dost času, máme skvělej vztah. Kdo je víc podobnej tátovi? To jste mohl zjistit v pátek, když jsme nastoupili proti sobě. Já si myslím, že jsme si všichni tři celkem podobní... :-)


Jak se tesis na prvni ligu na Julisce? :-)
Čany

P.H.: Nejdříve musíme postoupit, to taky nebude úplně švanda. Jinak se těším moc.

Ahoj Pavle! Prozradíš nám, kdo je v kabině největší bavič a showman? A vedle koho máš v kabině místo? Díky a hodně úspěchů do parádně rozehraného jara...;-)
Karbon

P.H.: Děkuji.V kabině sedím vedle Míší Šmída a Daniho. No, a toho právě někdy bývá plná kabina, docela dobře tancuje. Rozhodně se nenudíme, k pohodě v kabině přispívá větší počet hráčů.

Děkuji za všechny otázky. Věřím, že se uvidíme na Julisce:-).
Pavel Hašek