PORTRÉTY Z JULISKYFrederik Bilovský

17. so 26. 5. 2018 Tempo Praha Dukla Praha10:30

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 22.- 27.5.2018

úterý 22. 5. 2018 | Redakce

logoProgram mistrovských utkání mládeže DUKLY začíná již dnes předehrávanými zápasy České ligy mladších žáků s Braníkem a přes středeční zápasy přípravek se Spartou končí o víkendu.

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 17.- 20.5.2018

čtvrtek 17. 5. 2018 | Redakce

logoProgram mistrovských utkání mládeže DUKLY začíná již dnes zápasy mladších přípravek s Viktorií Žižkov, ostatní družstva sehrají svá utkání o víkendu.

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 10.- 13.5.2018

čtvrtek 10. 5. 2018 | Redakce

logoProgram mistrovských zápasů naší mládeže začal již včera předehrávanými zápasy starších přípravek na hřišti Bohemians 1905 a pokračuje dnes dalšími utkáními našich přípravek. Zbytek zápasů proběhne o víkendu.

Mašinky jezdily pro Duklu

úterý 8. 5. 2018 | Redakce

logoV pátek 4. dubna zaplnily postupně krásný secesní sál na pražském Hlavním nádraží na dvě stovky malých fotbalistů Dukly a spolu s nimi jejich trenéři, rodiče, kamarádi. Fotbalová Dukla pro ně připravila divadelní "výlet" do netradičního místa, které je v běžném provozu Hlavního nádraží pro veřejnost nepřístupné.

Starší žáci jedou do Plzně a první dorost do Hradce Králové

pondělí 7. 5. 2018 | Redakce

logoStátní svátek využijí starší žáci DUKLY k předehrávce svého mistrovského utkání v Plzni a ve středu sehrají naše dorosty utkání vloženého kola ČLD v Hradci Králové.

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 3.- 6.5.2018

čtvrtek 3. 5. 2018 | Redakce

logoMistrovské soutěže mládeže jsou v plněm proudu, jejich program začíná již dnes předehrávkou mladších žáků s Motorletem a mladších přípravek se Spartou.

Další stránky
1234>>

Aktuálně z kategorie

U8: Měsíční plán U8 2017/2018

18. 7. klikni

U8: Ondrášovka Cup 2015 U8

18. 5. V sobotu a v neděli jsme se zúčastnili turnaje Ondrášovka Cup v Táboře. V základní čtrnácitčlenné skupině jsme skončili třetí, s bilancí 8 vítězství, 4 remízy a 1 prohra. Ve zlaté skupině jsme bojovali statečně, 4x jsme zvítězili a spolu s třemi prohrami nás součet bodů vynesl na konečnou pátou příčku, což považujeme, vzhledem k silnému obsazení za velký úspěch. Všem hráčům patří velký dík za výkony, odhodlání a srdce, které do každého utkání vkládali. Naše hra se nám líbila, kluci se snažili o technický fotbal a myslím, že nezklamali. Byli hrdí na svůj klub. Odkaz na výsledkový servis Ondrášovka Cupu 2015

U8: Na turnaji v Edenu jsme skončili osmí.

30. 11. Dnes jsme se zúčastnili silně obsazeného turnaje v rámci SlaviaTour 2014. V konkurenci 16 mužstev jsme nakonec skončili osmí. Turnaj se hrál na počet vstelených branek, nikoliv na body. Po prvním ospalém utkání, které jsme o branku prohráli s Xaverovem, jsme již hráli dobrý fotbal a jen o vlásek /3 vstřelené branky/ nám unikl postup do skupiny, jenž hrála o medaile. Klukům patří velký dík za bojovnost, se kterou Duklu reprezentovali.