PORTRÉTY Z JULISKYOndřej Brejcha

Týmové foto

Dukla ve stacionáři Letohrádek Vendula

úterý 12. 12. 2017 | Redakce

logoVe středu 6. 12. v podvečer se začal plnit zcela nový autobus Dukly mladými hráči a hráčkami tohoto klubu a jejich trenéry. Petr Fišar a Pavel Sedláček se svým týmem U16 a Ondřej a Maruška Havlasovi se zástupci ženských jedenáctek U15 a U18 vyrazili směr Horní Bezděkov.

Tým U 16 a jeho podzimní sklízení plodů

úterý 28. 11. 2017 | Redakce

logoNa sklonku podzimní části soutěže české divize mladšího dorostu, ve které hraje šestnáctiletý tým Dukly v kategorii U17 a bojuje o první příčku v tabulce, se hráči a trenéři sešli v mrazivém podvečeru v krásném prostředí archeologického parku v Liboci, aby doslova sklidili, co na jaře zaseli.

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 25.- 26.11.2017

čtvrtek 23. 11. 2017 | Redakce

logoDerniéru podzimní části mistrovských soutěží mládeže obstarají o víkendu dorostenecká družstva.

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 17.- 19.11.2017

čtvrtek 16. 11. 2017 | Redakce

logoO prodlouženém víkendu čekají mládežnická družstva DUKLY další mistrovské zápasy, po přípravkách, které zakončily podzimní část mistrovské soutěže minulý týden, se s podzimem rozloučí také oba týmy přeborových žáků.

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 11.- 12.11.2017

středa 8. 11. 2017 | Redakce

logoPodzimní část mistrovských soutěží mládeže se chýlí ke konci, úplně poslední mistrovské zápasy sehrají přípravkové týmy.

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 2.- 5.11.2017

čtvrtek 2. 11. 2017 | Redakce

logoMistrovské soutěže mládežnických celků DUKLY finišují k závěru podzimní části. Program zápasů je opět protažen do více dnů a začne již dnešní předehrávkou obou mladších přípravek se Spartou Praha.

Další stránky
1234>>

Aktuálně z kategorie

U8: Měsíční plán U8 2017/2018

18. 7. klikni

U8: Ondrášovka Cup 2015 U8

18. 5. V sobotu a v neděli jsme se zúčastnili turnaje Ondrášovka Cup v Táboře. V základní čtrnácitčlenné skupině jsme skončili třetí, s bilancí 8 vítězství, 4 remízy a 1 prohra. Ve zlaté skupině jsme bojovali statečně, 4x jsme zvítězili a spolu s třemi prohrami nás součet bodů vynesl na konečnou pátou příčku, což považujeme, vzhledem k silnému obsazení za velký úspěch. Všem hráčům patří velký dík za výkony, odhodlání a srdce, které do každého utkání vkládali. Naše hra se nám líbila, kluci se snažili o technický fotbal a myslím, že nezklamali. Byli hrdí na svůj klub. Odkaz na výsledkový servis Ondrášovka Cupu 2015

U8: Na turnaji v Edenu jsme skončili osmí.

30. 11. Dnes jsme se zúčastnili silně obsazeného turnaje v rámci SlaviaTour 2014. V konkurenci 16 mužstev jsme nakonec skončili osmí. Turnaj se hrál na počet vstelených branek, nikoliv na body. Po prvním ospalém utkání, které jsme o branku prohráli s Xaverovem, jsme již hráli dobrý fotbal a jen o vlásek /3 vstřelené branky/ nám unikl postup do skupiny, jenž hrála o medaile. Klukům patří velký dík za bojovnost, se kterou Duklu reprezentovali.

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2nh-hotelsHET