Diskuzní fórum

6. 5. 2024, 08:35

Reakce na :

Co dodat, takovou první půli bych si přál Forever DUKLA Smajlík Oceňuji rozhodnutí trenérů, kteří hrábli do základní sestavy, dobrej tah Smajlík Hráčem utkání volím Matějku Smajlík A teď hurá pro ligu do Chrudimi a v neděli už potvrdit s OP Prostějov Smajlík Smajlík Smajlík

30. 4. 2024, 12:14

Reakce na :

Tak jsme dostali pěkně na ........ jediný kdo ode mne může dostat palec nahoru je trenér Vágner za 4 násobné střídání o půli, asi jediný který chtěl něco z výsledkem udělat Smajlík Nic, jedeme dál i velkokluby občas vybouchnou ...kromě Leverkusenu. Tak DUKLO hrej a bojuj a ono to půjde Smajlík

26. 4. 2024, 11:18

Reakce na :

DUKLA vs. rezervní Syrečci 3:1 a basta!!! Co ještě očekávám? Že nenastoupí v našich řadách Jeřábek a za hosty nebudou Fiala s Langrem (všichni stop za 4 ŽK)

21. 4. 2024, 23:00

Reakce na :

Tak moravskou slávii jsme dvakrát letos smázli a vzhůru k dalším potřebným bodům Smajlík Hráčem utkání volím Honzu Peterku za precizní výkon. Co očekávám od následujích utkání? Doma máme Olomouc B, Vlašim, Prostějov a nakonec Spartu a venku hrajeme v Chrudimi a Táborsku a to mi dává celkem minimálně 12 bodů = 59 bodů = 1. místo = POSTUP Smajlík Smajlík Smajlík

17. 4. 2024, 23:57

Reakce na :

tak dneska to bylo o fous více koukatelné než třeba proti Příbrami, nicméně to hodnotím jako zasloužená výhra, hoši makali a chtěli vyhrát a tak hráčem utkání volím Murise Mešanoviče a basta

14. 4. 2024, 23:23

Reakce na :

Tak letos s Líšní 2x bez branek, což považuji nakonec za ztrátu, nicméně mač jsem viděl jen online a proto palec hráčem utkání volím Šťovíčka a palec nahoru všem fandům co byli v kotli

7. 4. 2024, 22:01

Reakce na :

co dodat, prohrát se může, ale proč zrovna s Příbramí Smajlík protože kromě úvodních 90 sekund to byla taková šeď, fotbalově jsme sice soupeře předčívali, ale nebylo to ono. A proto palec nahoru a současně hráčem utkání za mě: Pavel Moulis a basta.

31. 3. 2024, 13:49

Reakce na :

Tak jsme opět vyhráli , ale tentokráte jak vystihl trenér, konečně po dobrém aktivním výkonu Smajlík V Jihlavě jednoznačně výkonem vyčníval Kuba Hora a také svými hlasivkami naši kotelnící Smajlík A teď hurá na Příbram, koho jiného porazit???

20. 3. 2024, 07:49

Reakce na :

Tak jsme první no a co, no a co ooo Smajlík Smajlík Smajlík výkonu mi chyběla větší fotbalovost, nicméně posledních 20 minut jsme byli jednoznačně lepší a Žižkov opětovně již nestíhal. Hráčem utkání vyhlašuji Zeroníka, přišel, rozběhal a padnul Smajlík

10. 3. 2024, 17:25

Reakce na :

Trochu uplácané 3 body, ale i ty se počítají Smajlík jinak dneska to byla trochu holomajzna, i když posledních 20 minut jsme byli i lepší a šli více za vítězstvím. Hráčem utkání Hora Smajlík

4. 3. 2024, 15:21

Reakce na :

zápas s Brnem ukazál jak naší sílu, tak i naše slabiny. Snad již bylo obdrženým laciným gólům konec a pak je postup v našich silách Smajlík Jinak za mě hráčem utkání Moulis Smajlík

22. 2. 2024, 19:28