PORTRÉTY Z JULISKYJan Švestka

O kempech

A je to tu, v létě 2020 se bude konat již 10. ročník Duklakempů. Naše kempy jsou určeny pro všechny kluky a holky nejen z České Republiky. Zkušení dukelští trenéři a trenérky již teď vymýšlejí, co děti naučí nového a jak zabaví mladé fotbalisty a fotbalistky i mimo trávník. Malé fotbalové naděje se mohou těšit na týden plný zábavy, sportování, hraní, fotbalových tréninků, zážitkových aktivit a mnoho dalšího.

Duklakempy jsou pro hráče a hráčky jakékoliv klubové příslušnosti. Mohou se zúčastnit i děti, které nejsou registrovány v žádném klubu.

Opět jsme vypsali čtyři turnusy pobytových kempů v areálu Green Valley u Chotýšan a dva turnusy příměstských kempů, které budou opět probíhat v areálu Ruzyně, který je domovem dukelské fotbalové mládeže (změna místa vyhrazena).

Tradičně mají na našich kempech dveře otevřené všechny dívky. Tentokrát došlo k reorganizaci. Na druhém turnusu budou starším děvčatům věnovány 2 tréninkové skupiny a na třetím bude fotbalistkám vyhrazena polovina míst. Děvčata mají na těchto dvou turnusech sníženou cenu. Samozřejmě se dívky mohou zúčastnit i všech ostatních turnusů.

„Velmi mě těší, že se již po šesté mohu podílet na Duklakempech. Neustále se snažíme přinášet novinky, inovace a zlepšení. Pevně věřím, že i ty letošní se budou líbit. Už teď se s trenéry těšíme na léto a na všechny, kteří s námi stráví týden v Chotýšanech či na Ruzyni. Kolik asi letos dorazí známých tváří? :)“

Maruška Havlasová
koodinátorka Duklakempů