PORTRÉTY Z JULISKYMatúš Hruška
    FANSHOP

Novinky Mladší přípravka WU9

Ženy si poradily s dorostenkami Slavie

pátek 7. 8. 2020 | Redakce

logo Ženy vstoupily do druhé fáze letní přípravy, kdy je čekají už náročná utkání. První takové bylo s kategorií WU18 SK Slavia Praha.

 
 
 

Ženy na soustředění porazily Karlovy Vary

neděle 2. 8. 2020 | Redakce

logo Ženy v krásném areálu Blšan porazily vysoko Slavii Karlovy Vary. V dalších dnech čeká ženy oficiální focení a přípravné utkání s WU18 Slavia Praha.

 
 
 

Ženy v přípravě porazily Braník

pátek 31. 7. 2020 | Klub

logo Den před odjezdem na soustředění do Blšan odehrály ženy další přípravné utkání. Tentokrát ve Vraném nad Vltavou proti druholigovému Braníku.

 
 
 

Ženy sehrály velmi vyrovnaný souboj s juniorkou Plzně

pondělí 27. 7. 2020 | Redakce

logo V neděli v podvečer sehrál ženský tým další přípravné utkání v Plzni. K vidění byla velká snaha mladých hráček z Plzně, vyrovnaný první poločas, ale také převaha pražanek v druhé půli. Celkem padly tři branky a Dukla vzešla z utkání jako vítěz.

 
 
 

Ženy na úvod přípravy přehrály Zlíchov

úterý 21. 7. 2020 | Redakce

logo První zápas odehrál ženský tým na pražském Zlíchově.

 
 
 

Ženy odstartovaly letní přípravu

sobota 18. 7. 2020 | Redakce

logo Ženský tým má za sebou první týden letní přípravy. V dalších týdnech se již rozběhne kolotoč přípravných utkání. Podrobnosti najdete níže.

 
 
 
 

Mladší přípravka WU9

Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu