PORTRÉTY Z JULISKYLukáš Holík

Novinky Mladší přípravka WU9

Kompletní změny na postech trenérů u ženských kategorií

neděle 15. 7. 2018 | Redakce

logo Před sezónou 2018/2019 došlo na úseku ženského fotbalu k největšímu počtu změn v realizačních týmech. Pojďme si shrnout jednotlivé kategorie.

Jakub Kowolowski vyhrál výběrové řízení na post šéftrenéra mládeže dívek

pátek 6. 7. 2018 | Redakce

logo FK Dukla Praha ve spolupráci s FAČRem vypsal výběrové řízení na pozici hlavního trenéra WU18 a zároveň šéftrenéra mládeže dívek. Po finálních pohovorech byl vybrán Jakub Kowolowski, současný trenér B-týmu žen a mladších žákyň WU13.

Důležitá změna u A týmu žen

sobota 30. 6. 2018 | Redakce

logo Michal Kolomazník novým trenérem A týmu žen.

Ženy začnou letní přípravu 17. července

středa 27. 6. 2018 | Redakce

logo Plán letní přípravy žen.

Ženy: Dukla na oslavách 700let založení Bukovan

středa 20. 6. 2018 | Redakce

logo Obec Bukovany si připomněla sedm set let od první písemné zmínky. Na slavnostní sobotní den byl od 16:00 na programu exhibiční zápas mezi prvoligovým týmem žen a místním týmem mužů hrající čtvrtou třídu.

Ženy A: Na závěr prohra s Libercem

pondělí 4. 6. 2018 | Redakce

logo Poslední ligové kolo se odehrálo na travnatém hřišti v Nuslích, kde dříve hrály ženy Dukly 2. ligu žen.

Mladší přípravka WU9

Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat