Novinky Mladší přípravka WU9

Týmové foto

Ženy postupují do čtvrtfinále poháru!

pondělí 22. 11. 2021 | Redakce

logo Ve 3. kole, osmifinále ženského poháru narazily naše ženy na Bohemians 1905, se kterými se v malém pražském derby utkaly o další pohárovou příslušnost. Fotbalistky Dukly vstřelily 5 branek a po výhře 5:1 čekají na další soupeřky.

Ženy opustily poslední příčku, zvítězily nad Brnem

pondělí 8. 11. 2021 | Redakce

logo Pražská Dukla si v 11. kole 1. ligy žen na Julisce poradila s Brnem stejně jako muži v sobotním utkání a po druhé výhře v řadě opustila poslední příčku.

Ženy porazily plzeňskou Viktorii a mají první ligovou výhru

neděle 31. 10. 2021 | Redakce

logo V neděli v 10. kole 1. ligy žen dokázala Dukla poprvé v sezoně zvítězit a připsat si 3 body za výhru 3:1 nad Viktorií Plzeň. Dvěma brankami se blýskla Dudová a jednu přidala Skálová.

Ženy A: Těsná prohra v Liberci

pondělí 18. 10. 2021 | Redakce

logo V pátek večer se na hlavním stadionu v Liberci předehrálo 9. kolo 1. ligy žen, kdy domácí Slovan zopakoval těsnou výhru a porazil naše Duklačky 2:1.

Ženy A: Důležitý zápas rozhodla penalta

pondělí 4. 10. 2021 | Redakce

logo V neděli odpoledne nastoupila Dukla k důležitému utkání dvou posledních týmů, po vyrovnaném průběhu s minimem šancí zvítězily soupeřky po penaltě a gólu z poslední minuty.

Ženy sehrají zápas v Jirnech

pátek 1. 10. 2021 | Redakce

logo Ženský A tým Dukly Praha se v neděli 3.10. od 15:00 utká s Pardubicemi v záchranářském souboji, poprvé však na domácím hřišti v Jirnech.