PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Krunert

Novinky Mladší přípravka WU9

Ženy A: Remíza na závěr sezóny

úterý 15. 6. 2021 | Redakce

logo V sobotu 12. června odehrály ženy svůj poslední ligový zápas v tomto ročníku, po skvěle rozjetém jaru a utlumené nadstavbě si připisují spravedlivou remízu 3:3 s Libercem.

Ženy A: Červená, penalta a hořká prohra 0:4

pondělí 31. 5. 2021 | Redakce

logo Dukla zajížděla k dalšímu utkání do Pardubic, kde se utkala již počtvrté tuto sezonu s tímto týmem. Své utkání Duklačky prohrály celkem 0:4 a přispaly si ženy druhou porážku v řadě.

Ženy A: Z Liberce bez bodu

úterý 25. 5. 2021 | Redakce

logo Dukla zajížděla ke svému třetímu utkání nadstavby do Liberce, kde na svého soupeře nestačila a prohrála 3:0.

Ženy A: Spravedlivá remíza s Brnem

pondělí 17. 5. 2021 | Redakce

logo Druhé kolo nadstavby nepoznalo vítěze ve třech utkáních ze čtyř. Domácí Dukla remizovala s Brnem 1:1.

Ženy A: Start nadstavby nám výsledkově vyšel

pondělí 10. 5. 2021 | Redakce

logo Ženy začaly nadstavbu vítězstvím proti posledním Pardubicím.

Rozhovor s novou španělskou posilou Vicky Sancho Conde

neděle 25. 4. 2021 | Redakce

logo Cestovatelka po fotbalové Evropě zavítala i k nám do České republiky, kde si vybrala pro další fotbalové působení naší pražskou Duklu. Co říká na měsíc strávený v Praze?