PORTRÉTY Z JULISKYVojtěch Hadaščok

Novinky Mladší přípravka WU9

Ženy A: Z Brna vezeme velmi důležité tři body

sobota 7. 9. 2019 | Redakce

logo Ženám se podařilo přivést všechny tři body z moravské metropole.

Ženy A: Tři body pro Slovácko

sobota 24. 8. 2019 | Redakce

logo Ve 2. kole nás čekal výlet na jižní Moravu. Domácí Slovácko nás přivítalo na hlavním stadionu.

Ženy A: Vezeme vybojovaný bod z Liberce

neděle 18. 8. 2019 | Redakce

logo První ligové kolo jsme odstartovali ve Frýdlantu proti domácímu Liberci v sobotu 17.8.2019.

Ženy A: Přípravu ženy odstartovaly vítězně

čtvrtek 25. 7. 2019 | Redakce

logo Do letní přípravy nastoupil velmi omlazený kádr a první přípravné utkání sehrály ženy ve čtvrtek vpodvečer v Satalicích.

Antonio Console novým trenérem žen

čtvrtek 27. 6. 2019 | Redakce

logo Po skončení sezóny se rozhodl svoji působnost v klubu ukončit Michal Kolomazník. Následně přijal nabídku hlavního trenéra žen SK Slavia Praha. Manažer ženského fotbalu Ondřej Havlas se v minulém týdnu domluvil na novém trenérském angažmá s trenérem z chlapecké mládeže Antonio Consolem.

Ženy A: Na závěr 3 body v Hradci

neděle 9. 6. 2019 | Redakce

logo V neděli 9.6.2019 odcestovaly naše ženy k poslednímu utkání sezóny 2018/2019. Za velmi teplého počasí se představily od 13:30 v krásném areálu v Hradci Králové. Na půdě letošního sestupujícího nastřílely 8 branek.

Mladší přípravka WU9

Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat