PORTRÉTY Z JULISKYRadek Havala

Novinky Dorostenky WU18

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
9. so 27. 10. 2018 Dukla Praha Pardubice0:5(0:2)

WU18: Domácí propadák s Pardubicemi

pondělí 29. 10. 2018 | Redakce

logo V sobotu odpoledne načal 9. kolo po reprezentační přestávce zápas dvou sousedů v tabulce, ovšem na hřišti to vypadalo velmi naopak. Hosté deklasovali Duklu 5 góly.

WU18: Souboj s Plzní dospěl až do penaltového rozstřelu!

pondělí 1. 10. 2018 | Redakce

logo Důležité utkání s Plzní rozhodovaly až pokutové kopy, ve kterých byly šťastnější hostující hráčky.

WU18: Dorostenky padly s týmem Slovácka

pondělí 24. 9. 2018 | Redakce

logo V 5. kole 1. ligy dorostenek čekala na hráčky Dukly nejdelší cesta k zápasu v sezóně.

WU18: Domácí prohra s Brnem

pondělí 10. 9. 2018 | Redakce

logo V prvním domácím utkání nové sezóny hostila Dukla soupeřky z Brna. Ty si díky čtyřem vstřeleným brankám odvážejí všechny body.

WU18: Dorostenky přivezly z Hradce všechny tři body!

úterý 4. 9. 2018 | Redakce

logo Ve 3. kole zavítala juniorka do Hradce Králové. Dukla utkání zvládla a připsala si první a zároveň velmi důležité body.

WU18: Dukla nezvládla dohrávku v Pardubicích

čtvrtek 30. 8. 2018 | Redakce

logo Ve středu 29.8. jely dorostenky do Pardubic dohrávat 2. kolo 1. ligy. Po vyrovnaném prvním poločase přebraly iniciativu soupeřky a po dvou brankách získaly tři body.

Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat