PORTRÉTY Z JULISKYJakub Podaný

Novinky Dorostenky WU18

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
PUne 17. 2. 2019 Dukla Praha 1.FC Olomouc3:1(2:1)
11. st 20. 2. 2019 Horní Heršpice Dukla Praha18:30

WU18: Sovány vystřelila vítězství v prvním utkání

neděle 17. 2. 2019 | Redakce

logo První utkání odehrála Dukla proti FK Pardubicím, týmu, jež aktuálně je ve středu ligové tabulky 1. ligy dorostenek.

WU18: I druhé utkání s Olomoucí se povedlo vyhrát

neděle 17. 2. 2019 | Redakce

logo Druhé utkání s moravským soupeřem, který vede tamní 2. ligu dorostenek a v jeho silách i cílem je postup do nejvyšší dorostenecké ligy.

WU18: Těsné vítězství s výběrem čínské univerzity

středa 13. 2. 2019 | Redakce

logo V neděli si svůj poslední zápas odehrály hráčky z čínské univerzity v Pekingu, které tímto utkáním proti dorostenkám Dukly zakončily tříměsíční stáž v České republice. Po prosincové porážce si nyní naše dorostenky s výběrem poradily a vyhrály 1:0.

WU18: Náročná příprava s dorostenkami Brna

úterý 22. 1. 2019 | Redakce

logo V neděli 20. ledna přijela na Julisku juniorka Brna H.Heršpice, která dorazila kompletní. Všechny mládežnické reprezentantky a také dvě zimní posily do týmu žen z Ameriky. Soupeř prokázal obrovskou kvalitu, utkání jednoznačně ovládl a zvítězil 6:0.

WU18: Druhé modelové utkání skončilo remízou 3:3!

pátek 18. 1. 2019 | Redakce

logo Ve čtvrtek místo tréninku odehrály modelové utkání dorostenky proti ženskému B-týmu. Tradiční utkání skončilo po dlouhé době remízou, když na obou stranách bylo k vidění několik zajímavých akcí.

WU18: Modelové utkání vyšlo lépe oranžovým

neděle 13. 1. 2019 | Redakce

logo V neděli 13. ledna 2019 se po obědě sešly dorostenky k modelovému utkání, které odehrály hráčky mezi sebou. Kádr doplnilo několik starších žákyň a všechny přítomné se rozdělily do dvou týmů – modrého a oranžového. Druhý jmenovaný tým byl úspěšnější a po konečném výsledku 8:2 zvítězil.