PORTRÉTY Z JULISKYVojtěch Hadaščok

Novinky Dorostenky WU18

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
Pohárne 16. 2. 2020 Dukla Praha Viktoria Plzeň2:1(2:1)
PUne 23. 2. 2020 Dukla Praha Vítkovice16:00

WU18: Postup v poháru dorostenek!

středa 19. 2. 2020 | Redakce

logo V neděli večer dorostenky nastoupily ke čtvrtfinále poháru s Plzní. Po vyrovnaném průběhu a otočení výsledku zvítězily žluté-vínové fotbalistky 2:1 a postoupily do semifinále proti Slavii Praha.

WU18: Remíza s Olomoucí."V útočné třetině je třeba být uvolněnější."

neděle 9. 2. 2020 | Redakce

logo V sobotu od 14 hodin nastoupil tým dorostenek proti Sigmě Olomouc, po 2 hodinách branka nepadla, zazářily brankářky obou týmů.

WU18: Na soustředění dorostenky přehrály Hradec Králové

středa 5. 2. 2020 | Redakce

logo V rámci soustředění se dorostenkám povedlo domluvit utkání proti Hradci Králové, který hraje 1. ligu dorostenek, druhá část týmu sehrála modelové utkání proti WU15, které skončilo 1:1.

WU18: Dorostenky v závěru přehrály Fortunu Drážďany

neděle 26. 1. 2020 | Redakce

logo V sobotu po poledni se představily dorostenky proti německému týmu Fortuna Dresden. Na Julisce panovala dobrá nálada, dorostenky po ženském týmu také zvítězily 3:0 a přidaly i velmi přesvědčivou hru.

WU18: Dorostenky zahájily přípravu na jarní část sezony

pondělí 6. 1. 2020 | Redakce

logo V pondělí 6. ledna se v tréninkovém centru na Ruzyni sešel tým dorostenek, který zahájil přípravu na jarní sezony. Jak budou dorostenky trénovat, jaké zápasy je čekají a rozhovory z týmu najdete níže v našem článku.

WU18: Hodnocení podzimu, aneb perfektní sezona je v polovině

čtvrtek 19. 12. 2019 | Redakce

logo Čekají nás nové výzvy. Dorostenky zahájily novou sezonu s velmi obměněným kádrem a novým realizačním týmem. Právě trenéři odtajnili, jaká pro ně byla první polovina sezony, kde jsou na své cestě a jak to vidí dál.