PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Krunert

Novinky Starší žákyně WU15

kolodatumdomácíhosté
3. so 18. 9. 2021 Dukla Praha Hradec Králové3:1(2:0)
4. so 25. 9. 2021 Sparta Praha Dukla Praha12:00

WU15: Tentokrát to bodově nevyšlo

čtvrtek 9. 9. 2021 | Nela Houbová

logo Druhé utkání holky výsledkově nezvládly. Jihlava bere 3 body.

WU15: Start do sezóny vítězný proti Trutnovu

čtvrtek 2. 9. 2021 | Nela Houbová

logo První domácí utkání odehrály starší žákyně na podmáčeném trávníku ve Statenicích.

WU15: Žákyně porazily Jihlavu a Braník čtyřmi góly

úterý 29. 9. 2020 | Redakce

WU15: Starší žákyně doma podlehly Pardubicím

úterý 15. 9. 2020 | Redakce

logo Starší žákyně přivítaly v neděli na domácí půdě ve Statenicích soupeřky z Pardubic, po brzy inkasovaných gólech a neproměněných šancích ve druhém poločase jen korigovaly stav na konečných 2:5 i přesto, že fotbalově byly po většinu zápasu lepším týmem.

Dívčí týmy mládeže v nové sezoně!

úterý 8. 9. 2020 | Redakce

logo Po dlouhé pauze se nám vrátil zpět školní i fotbalový svět, tak jak jsme ho znali. Ačkoliv nevíme nikdo, na jak dlouho to bude, přinášíme vám informace k dívčím týmům na Dukle. Jak se změnili trenéři a jaké soutěže budou hrát?

WU15: Po další vysoké výhře body z Trutnova

pondělí 7. 9. 2020 | Redakce

logo Po zápase v Teplicích, který holky zvládly vyhrát vysoko 8:1, vezou starší žákyně Dukly vysokou výhru také z Trutnova, kde dokázaly vyhrát 8:0. Hattrickem se blýskla střídající Nováková.

Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Odehráno v 10:15
FK Dukla Praha