PORTRÉTY Z JULISKYMarek Hanousek

Novinky Mladší žákyně WU13

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
10. ne 18. 11. 2018 Dukla Praha Hradec Králové2:0(1:0)

WU13: Děvčata Dukly si s přehledem poradily s týmem Teplic

čtvrtek 20. 9. 2018 | Redakce

logo Nedělní podvečer patřil 1. lize mladších žákyň, kdy Dukla hostila Teplice.

WU13: První odehrané mistrovské utkání v II. třídě mladších žáků

pondělí 10. 9. 2018 | Redakce

logo Odstartovala nová sezóna a WU13 změřila poprvé síly v nejnižší soutěži mladších žáků.

WU13: Za deštivého počasí odehrála Dukla přátelské utkání se Spartou

pondělí 3. 9. 2018 | Redakce

logo Před prvním jarním mistrovským utkání v 1. lize mladších žákyň jsme prověřili síly se Spartou. Utkání jsme hráli 5x15 minut. Do zápasu zasáhlo 18 hráček, které se již těší na novou sezónu.

WU13: Dukla v přípravném utkání remizovala s Braníkem

sobota 25. 8. 2018 | Redakce

logo Den po soustředění změřily Mladší žákyně síly s týmem ABC Braník. I přesto, že děvčata byla unavená, předvedla velmi kvalitní hru.

WU13: Slabý výkon v Teplicích

úterý 24. 4. 2018 | Redakce

logo Mladším a starším žákyním začala nadstavba, přesněji pro oba dva týmy to znamenal výjezd do Teplic. Mladším se utkání nepovedlo zlomit a za slunečného počasí zaslouženě prohrály se svými soupeřkami 2:5.

WU13: Předehrávka proti Spartě

sobota 14. 4. 2018 | Redakce

logo V pátek 13. se na Julisce místo tréninku mladších žákyň odehrálo utkání 1. ligy mezi domácíma baletkami a pražskou Spartou. Smůla? Maximálně na deštivé počasí, oba týmy si zahrály a náš žlutý balet rozhodně nezklamal.

Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat