PORTRÉTY Z JULISKYIvan Ostojič

PUso 25. 8. 2018 Dukla Praha ABC Braník10:00

WU13: Slabý výkon v Teplicích

úterý 24. 4. 2018 | Redakce

logo Mladším a starším žákyním začala nadstavba, přesněji pro oba dva týmy to znamenal výjezd do Teplic. Mladším se utkání nepovedlo zlomit a za slunečného počasí zaslouženě prohrály se svými soupeřkami 2:5.

WU13: Předehrávka proti Spartě

sobota 14. 4. 2018 | Redakce

logo V pátek 13. se na Julisce místo tréninku mladších žákyň odehrálo utkání 1. ligy mezi domácíma baletkami a pražskou Spartou. Smůla? Maximálně na deštivé počasí, oba týmy si zahrály a náš žlutý balet rozhodně nezklamal.

WU13: Dukla nestačila na Hradec

úterý 10. 4. 2018 | Redakce

logo Mladší žákyně odehrály další utkání v první lize proti Hradci Králové, kdy na hřišti Nového Hradci nestačily na domácí hráčky a podlehly vysoko 8:0.

WU13: Odevzdaný výkon s Libercem

neděle 25. 3. 2018 | Redakce

logo Hráčky pražské Dukly se ve svém druhém jarním utkání potkaly s Libercem. Ač vše nasvědčovalo tomu, že by fotbalistky Dukly měly odehrát vyrovnané utkání, nestalo se tak. Nebojovný výkon se podepsal pod vysoký počet obdržených gólů.

WU13: Jaké počasí, takový výkon

neděle 18. 3. 2018 | Redakce

logo Za velmi mrazivého večera se v Plzni od 18:00 odehrálo utkání mezi mladšími žákyněmi. Očekávání byla vysoká, nakonec Dukla obdržela 10 branek a žádnou nevstřelila, výkon našich hráček připomínal aktuální počasí, které si nikdo ani nepřál.

WU13: Zimní liga na Junioru

úterý 6. 3. 2018 | Redakce

logo Ve stále ještě mrazivém, byť slunečném, nedělním ránu odehrály mladší žákyně již druhý zápas zimní ligy, kterou hrají proti pražským chlapeckým týmům U12. Soupeřem jim tentokrát byli kluci Junioru Praha.