PORTRÉTY Z JULISKYJan Švestka

Novinky Starší přípravka WU11

Zacvič si jógu s Duklou

středa 10. 2. 2021 | Redakce

logo Pojďte si společně s námi po dlouhém týdnu, po škole i po práci zacvičit ONLINE jógu a bavit se! S naší trenérkou Kačkou se protáhneme, uvolníme, stejně tak, jako cvičí i naše holky!

WU11+WU9: Jak jsme zvládli podzim a jak to bude dál ...

středa 13. 1. 2021 | Redakce

WU11: Přípravky v „nouzovém režimu“

pondělí 2. 11. 2020 | Redakce

logo Po těžkém konci loňské sezóny vypadal začátek školního roku velmi nadějně. Přípravu jsme zahájili úspěšným soustředěním už v polovině srpna a od září jsme naskočili do plného tréninkového a zápasového režimu. Jenže netrvalo dlouho a sen o „normální“ sezóně se začal rozplývat.

WU11: Starší přípravka a její podzim

pátek 3. 1. 2020 | Redakce

logo Starší přípravka a její trenérský tým hodnotí podzim.

WU11: Jak holky z Dukly vyrazily za klukama z ValMezu

úterý 19. 11. 2019 | Redakce

logo Sešli jsme se v báječné náladě v pátek, v brzkých ranních hodinách, konkrétně v 6:45, na pražském Hlavním nádraží, v plném počtu 16ti hráček a naše moravské dobrodružství mohlo začít.

Zimní ligu na Julisce hrálo více než 120 dívek

pondělí 18. 2. 2019 | Redakce

logo Na Julisce během zimních měsíců proběhla největší akce svého druhu pro hráčky do 11 let. Pět kol zimní ligy umožnilo v zimním, mrazivém, ale i jarním počasí měřit své síly více než 120 fotbalistkám.

Odehráno v 10:15
FK Fotbal Třinec