PORTRÉTY Z JULISKYRadek Havala
    FANSHOP

U15 - starší žáci A 2020/2021

kolodatumdomácíhosté  
1. ne 23. 8. 2020  Varnsdorf  Dukla Praha 0:13 (0:7)
Branky Dukly: 3x Ungerman, 2x Krahula, 2x Sandev, 2x Fritz, 2x Sobota, Bošek, Strnad.
Sestava Dukly:

Kolda - Matěj Pokorný, Šimon Pokorný, Nebeský (C), Sladovník, Vojtěch, Krahula, Ungerman, Fritz, Tomáš Pokorný, Bošek, Mačkić, Sandev, Sobota, Srba, Strnad, Štengl. 

2. ne 30. 8. 2020  Dukla Praha  Baník Most-Souš 6:0 (4:0)
Branky: Nebeský, Sladovník, Krahula, Fritz, Strnad, Kyzlink.
Sestava Dukly:

Donadello - Matěj Pokorný, Sladovník, Vojtěch, Ungerman, Fritz, Kyzlink, Krahula, Mačkić, Nebeský (C), Tomáš Pokorný, Strnad, Šimon Pokorný, Srba, Bošek, Šedivý, Sobota.

3. ne 6. 9. 2020  Sokolov  Dukla Praha 1:3 (0:1)
Branky Dukly: Krahula, Mačkić, Nebeský.
Sestava Dukly:

Donadello – Mačkić, Sladovník, Nebeský (C), Šimon Pokorný – Vojtěch, Ungerman, Strnad (Tomáš Pokorný) – Kyzlink, Fritz, Krahula.

4. so 12. 9. 2020  Dukla Praha  Roudnice n. Labem 7:2 (3:1)
Branky Dukly: 2x Sladovník, 2x Krahula, Sandev, Štefan, Strnad.
Sestava Dukly:

Donadello – Mačkić, Nebeský (C), Sladovník, Šimon Pokorný (Šedivý) – Vojtěch, Ungerman, Tomáš Pokorný (Štefan) – Krahula (Bošek), Strnad (Sandev), Kyzlink.

5. so 19. 9. 2020  SK Žižkov  Dukla Praha 0:3 (0:1)
Branky: Nebeský, Fritz, Pokorný Tomáš
6. pá 25. 9. 2020  Dukla Praha  Háje JM 6:1 (3:0)
Branky: Šedivý, Sladovník, Strnad, Sandev, Pokorný Tomáš, Štěrba
Sestava Dukly:

Štengl - Pokorný Matěj, Šedivý, Sladovník, Mačkic' - Vojtěch, Ungerman, Šimon Pokorný (Srba) - Krahula (Štěrba), Strnad (Sandev), Pokorný Tomáš

7. ne 4. 10. 2020  Ústí n. Labem  Dukla Praha 3:2pen (1:1)
Sestava Dukly:

Donadello - Pokorný M. (58. Pokorný Š.) – Sladovník – Šedivý – Mačkić – Vojtěch – Pokorný T. – Ungerman – Jenča (28. Krahula) – Strnad (71. Bošek) – Kyzlink.

8. so 10. 10. 2020  Dukla Praha  Litvínov 8:1 (4:0)
Branky Dukly: 3x Šedivý, Sladovník, Kejmar, Mačkić, Bošek, Krahula.
Sestava Dukly:

Donadello – Matěj Pokorný, Šedivý, Sladovník, Mačkić – Vojtěch (Jenča), Ungerman, Šimon Pokorný – Bošek (Kejmar), Krahula, Tomáš Pokorný (Nebeský).

9. so 17. 10. 2020  Karlovy Vary  Dukla Praha 10:00  
10. so 24. 10. 2020  Dukla Praha  Chomutov 10:15  
11. so 31. 10. 2020  Neratovice-Byškovice  Dukla Praha 10:00  

 


Fotogalerie


Partneři klubu