18. kolo, 1.liga žen 2021/22

FC Viktoria Plzeň

Dolejšová - Prošková, Dudová, Strnadelová, Potůčková - Beránková, Pakostová (75. Mocová) - Hrobská (90. Rezková), Dvorská, Pergnerová (46. Holečková) - Tseng

Holíková - Radová (46. Karasová), Markelová, Polcarová, Mikešová (46. Němcová), Belšánová (46. Pelikánová), Horáčková (46. Pacandová), Nesvedová, Šrámková, Tauberová (46. Beštová),Lukáčová

• Branky: 16. Pergnerová, 54. Prošková, 56. Hrobská (pen.) – 32. Šrámková, 52. Beštová J.
    ŽK: 3:0
    Rozhodčí: Pachtová - Marušinová, Hrušková
  • Diváci: 50

Jakub Kowolowski, trenér: "Do zápasu jsme skvěle vstoupili, aktivně, bohužel nedokázali proměnit příležitosti. Působili jsme velice neorganizovaně a paradoxně jsme neodehráli dobrý poločas, Byl jsem velice naštvaný, protože ofsajdů a nadějných situací bylo dostatek, měli jsme na to rozhodnout už v prvním poločase a místo toho soupeřky srovnaly. Holky měly na to první poločas jednoznačně vyhrát. Opět nás podržela brankářka, hlavně ve druhé půli, kdy Krťa (Lenka Dolejšová, pozn.red.) podržela tým, i přesto, že jsme prohrávali zcela zaslouženě 1:2.

V tuto chvíli však chci vyzdvihnout tým a hráčky, které ve druhém poločase svým výkonem silně podnítili otočení. Brzký gól na 2:2 nám pomohl a otočení bylo zasloužené, na kopačkách jsme měli i další šanci, mohli jsme odskočit a hrát více uvolněně. Tři branky branky však považuji za skvělý počet a budeme i nadále pracovat v tréninku na hře v útočné třetině. V neděli jedeme do Pardubic, chceme rozhodnout už v tomto kole o našem setrvání."