15.08.2020, 11:00

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté:

Kubíková (46. Dolejšová) - Ajazi (75. Lišková Tereza ´02), Dudová (65. Strnadelová), Lišková Tereza ´01, Hašková (75. Žočková) - Beránková, Pakostová, Pavlasová (46. Skálová) - Houbová (65. Prošková), Dvorská, Hrobská

• Branky: 41. Lišková Lucie, 72. Ganiecová, 83. Pušková Anna
    ŽK: Lišková Lucie - Dudová, Dvorská
  • Diváci: 35

Hodnocení trenéra:

Daniel Sakar, hlavní trenér: "Do zápasu jsme vstoupili aktivně, byli jsme na míči, snažili se hrát kombinačně, což nám i vycházelo. Jediné, co nám dnes chybělo k lepšímu výsledku, byla lepší finální fáze a zakončení. Druhý poločas byl celkem vyrovnaný, jak soupeř, tak i my jsme měli šance. Zápas byl také hodně o osobních soubojích, které naše hráčky zvládaly výborně, za což jim patří pochvala. Bohužel rozhodly individuální chyby, které soupeř potrestal. Brno dokázalo vytěžit z minima maximum a my jsme naopak z několika šancí nedokázali skórovat. Výsledek nezohledňuje vývoj zápasu, bohužel někdy jsou i takové zápasy. "