PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kozma
    FANSHOP

Ženy vydolovaly v Liberci bod

15. 10. 2017 | Redakce

Ženy vydolovaly v Liberci bod

Vzhledem k vyrovnané situaci v druhé polovině tabulky dnes čekalo naše fotbalistky velmi důležité utkání ve Frýdlantu, kde jako domácí nastoupily liberecké hráčky.9. kolo, sobota 14. 10. 2017, 10:30, Frýdlant, tráva
Slovan Liberec Slovan Liberec
0:0
Dukla PrahaDukla Praha

Slovan Liberec: Horáčková – Němečková, Dlouhá, Lacková, Čiperová, Koval´ová, Bohatová (66. Černá), Šušolová, Tůmová, Kotlánová, Novotná (84. Hančová)
Dukla Praha: Dolejšová – Adámková, Hajnová, Bažoutová, Rzycká – Houbová (74. Kantarská), Dvorská, Kozlíková (78. Zemjánková), Beránková, Šturmová (63. Soukupová, 89. Hrobská) – Pakostová (50. Rychtarová)
ŽK: Dvorská (Dukla
Rozhodčí: Kovářová - Šafránková, Stibůrková
Diváci: 64

Komentář

Jako první zahrozily zhruba po čtvrt hodině fotbalistky Slovanu. Dlouhá ale nejdříve střílela nad a Šušolovou vychytala Dolejšová. Na straně Dukly měla velkou šanci nadvakrát Houbová, ale nejdříve si s její střelou poradila Horáčková a dorážka naší nejmladší hráčky skončila těsně vedle. Po hříchu to ale byla poslední příležitost Dukly v zápase. Fotbalistky Liberce si v prvním poločase připsaly ještě dvě akce, které volaly po gólu. Tečovaná střela Šušolové skončila vedle branky Dolejšové a střela Čiperové z konce poločasu skončila na tyči.

Druhá půle začala podobně jako ta první. Koval´ová střílela nad a přesně nemířila ani o chvíli později Novotná. Tlak Liberce sílil, Dukla bohužel v druhém poločase zůstala jen u náznaků šancí a její bodové šance držela nad vodou jen skvěle chytající Dolejšová. Postupně zneškodnila pokusy Čiperové a Šušolové. A když už náhodou nezasáhla brankářka Dukly, podařilo se hostům míč díky Adámkové nebo Dvorské uklidit z před prázdné branky do bezpečí. A protože se neujala ani série libereckých rohů na konci utkání, rozešly se oba celky smírně.

 

Související články

Tabulka

P Tým Tým Z S B
4. Lokomotiva Brno H.H. 7 9:15 9
5. FK Dukla Praha 8 9:32 7
6. FC Slovan Liberec 7 6:22 6
Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu