08.08.2020, 11:00

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté:

Kubíková - Hašková, Dudová, Strnadelová, Ajazi - Beránková, Pakostová, Lišková Tereza 01’ - Prošková, Houbová, Skálová

Střídaly: Žáková, Žočková, Lišková Tereza 02’, Holečková, Dvořáková

• Diváci: 100

Hodnocení trenéra:

Daniel Sakar, hlavní trenér: "První poločas mělo Slovácko trochu navrch, určitě měli větší držení míče, ale jinak jsme je do vyložené šance nepustili. Naopak my jsme dokázali skórovat ze standardní situace. Dělali jsme individuální chyby v přesnosti přihrávek, z čehož byly ztráty a to nás stalo hodně fyzických sil. Druhý poločas byl úplně jiný, Slovácko kontrolovalo hru. My jsme bohužel odešli po fyzické stránce, jelikož máme za sebou náročný program. Prvních 20 minutách druhého poločasu jsme inkasovali 5 krát, tím pádem bylo po zápase. Zápas zase ukázal některé věci, které si musíme vysvětlit, zapracovat na nich, ať jsme za 2 týdny co nejvíce připraveni."