FANSHOP

Ženy přemohly Plzeň

24. 9. 2017 | Redakce

Ženy přemohly Plzeň

Sobotní dopoledne přineslo souboj o důležité body. Ve vzájemných zápasech Dukly a Plzně mnoho branek nepadá a ani toto utkání nebylo výjimkou.6. kolo, sobota 23. 9. 2017, 10:30, SK Prosek
Dukla Praha Dukla Praha
1:0
(0:0)
Viktoria PlzeňViktoria Plzeň

Dukla Praha: Dolejšová – Adámková, Hajnová, Bažoutová, Rzycká – Hrobská (59. Kantarská), Zemjánková (89. Fojtíková), Kozlíková, Beránková, Šturmová (82. Dvorská) – Soukupová (85. Pakostová)
Viktoria Plzeň: Vaníčková – Šlajsová, Tauberová, Ondrášková, Nehodová, Karasová (46. Ivaničová), Knödlová (60. Hanžlová), Markelová (75. Roztočilová), Mrázová, Radová (72. Mikešová), Mášová
Branky: 68. Adámková
ŽK: Bažoutová – Markelová Rozhodčí: Kánská - Lavrenčíková, Nováková
Diváci: 53

Komentář

Už ve třetí minutě se neúspěšně pokusila překonat Vaníčkovou Šturmová. Plzeň naopak zahrozila dvěma rohy v krátkém sledu, ale ani signál „meloun“, ani „jablko“ ohrožení branky nepřinesly. Další minuty se nesly ve znamení vyrovnaného boje s minimem vyložených šancí. Duklu vyděsil centr Markelové, který skončil na břevně. Jiné příležitosti zamezila Bažoutová, která zblokovala střelu směřující do branky. V samém závěru poločasu postupovala sama na branku Šturmová, ale slabou střelou Vaníčkovou příliš nevyděsila.

Druhá část zápasu začala šancí Markelové, která ale svou střelou branku těsně minula. V 68. minutě se Dukla dočkala kýženého gólu. Trestný kop propadl k Soukupové, která míč posunula na hranici pokutového území Adámkové. Její střelu zastavila až síť za zády Vaníčkové. Plzeň otevřela hru a Dukla dostala k dispozici dvě obrovské šance. Bohužel Kantarská, která přelobovala Vaníčkovou branku netrefila, stejně jako o chvíli později Šturmová. Závěrečné minuty ještě přinesly dva závary před brankou Dolejšové, ale skóre se již neměnilo a Dukla si připsala tři body.

Fotogalerie


 


Fotogalerie


Partneři klubu