Ženy porazily ostravský Baník o jednu branku.

21. 2. 2022 | Redakce

Ženy porazily ostravský Baník o jednu branku.

V neděli na Julisce přivítala Dukla ženy z Baníku Ostrava, která je potencionálním postupujícím do 1. ligy žen. Utkání hrané na Julisce skončilo vítězstvím 2:1, k utkání nám řekl svůj pohled trenér Jakub Kowolowski.PU, neděle 20. 2. 2022, 12:00, Juliska
Dukla Praha Dukla Praha
2:1
(1:1)
OstravaOstrava

Dukla Praha:

Kubíková - Potůčková, Lišková, Dudová (Vojáčková), Strnadelová (Machačová) - Pakostová (Rezková), Beránková, Ajazi - Hrobská (Prošková), Dvorská, Holečková (Pergnerová)

Branky: 23. Pakostová, 89. Hrobská - 11. Fojtíková
Rozhodčí: Sabula - Novák, Novotný

Ohlasy trenérů

"Příprava se nám chýlí ke konci a mohu konstatovat, že výběr soupeřů nebyl ideální. Důkazem toho byl zápas s ostravským Baníkem. S herními principy, společně s nimiž se připravujeme od soustředění, byla ideálním soupeřem slovenská Myjava a s ní kluci na soustředění. A možná ani to. Většinu soupeřů jsme museli dobývat, hráli ve středním až nízkém bloku, což potvrdil například ostravský Baník, který sehrál nízký blok s minimální snahou napadání na polovině soupeře. Takovou roli my v soutěži nemáme, stejně jako Baník hrál každý náš soupeř a uvědomuji si, že příští cestu budeme volit jinou. Učíme se neustále a prostředí se mění," pověděl Jakub Kowolowski.

"Soupeř nás potrestal za hrubou chybu už v 10. minutě a počet vytvořených našich šancí byl na můj vkus velice nízký. Nejdůležitější je aktivita, pohyb, řešení jednotlivých situací, které opíráme o individuální kvalitu hráček. Tady situaci beru na sebe, ale i na tým, kde si musíme uvědomit, kdo jsme za co zodpovědný. Ač jsme utkání otočili a dali dva pěkné góly, zejména druhý od Páji Hrobské byl pěkný, tak odraz hry samotné mě zklamal. Měl jsem větší očekávání a to může být také vidět také na tomto hodnocení. Byl to velmi bojovný zápas, kde soupeř většinou zahrával dlouhé míče za obranu, které se nám na pár případů povedlo zachytit, poté však scházel pohyb a spolupráce jednotlivých řad v přechodu do zakončení. Výsledku si můžeme cenit, ovšem odraz hry nebyl přenesen z tréninku tak, jak jsme schopni realizovat v týdnu," přidává trenér hodnocení k utkání.

 

Související články

Tabulka

Tabuka bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu