FANSHOP

Ženy po náročném programu přehrály Braník

21. 1. 2018 | Redakce

Ženy po náročném programu přehrály Braník

První přípravné utkání žen se odehrálo na Julisce za mrazivého, ale prosluněného počasí. Na začátku utkání se oba týmy musely poprat se zasněženou hrací plochou.PU, neděle 21. 1. 2018, 14:00, UMT Juliska
Dukla Praha Dukla Praha
6:1
(2:0)
ABC BraníkABC Braník

Dukla Praha: Poláková (46.Dolejšová) - Rzycká (46.Havlasová), Soukupová, Dvorská (68.Žočková), Adámková (68.Rzycká) - Kozlíková (68.Beštová), Zemjánková, Beránková - Pýchová (68.Hrobská), Hrobská (45.Šturmová), Beštová (45.Lesiv)
Branky: 26.Kozlíková, 30.Beštová, 47.Dvorská, 52.Zemjánková, 63.Beránková, 75.Šturmová - 69.Florková
Rozhodčí: Kozlík - Lipár, Slavík
Diváci: 20

Komentář

Na začátku se hrálo velmi vyrovnané utkání. Nejdříve o sobě daly vědět hráčky Braníka a Poláková musela vytáhnout po tečované střele kvalitní zákrok u své pravé tyče. Na druhé straně několik akcí nedokázaly duklačky dotáhnout do zakončení. Ujala se až střela Kozlíkové zpoza vápna 1:0. O tři minuty později předvedly domácí hráčky nejpohlednější kombinaci zápasu. Na jejím konci zakončovala úspěšně Beštová 2:0. Další šance nebo náznaky šancí skončily na brankářce Palkové nebo mimo tři tyče.

Do druhého poločasu domácí hráčky vlétly velmi aktivně a dokázaly rychle navýšit skóre. Z pravé strany se křižnou střelou prosadila Dvorská 3:0. V 52.minutě se střelecky prosadila Zemjánková 4:0. O deset minut později to již bylo o pět branek, kdy se po dorážce prosadila Beránková, která překonala již ležící Palkovou 5:0. Hostům se podařilo snížit na 5:1, z rohového kopu rozvlnila síť Florková. Patnáct minut před koncem vstřelila branku Soukupová, ale pro ofsajd neplatila. Co se nepovedlo Soukupové, tak napravila Šturmová. Vstřelila již regulérní branku a uzavřela účet na konečných 6:1.

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Ondřej Havlas, hlavní trenér: „Do utkání šly holky z velké zátěže a jsem velmi rád, že všechny utkání odmakaly. Posledních dvacet minut bylo na některých vidět, že toho mají plné zuby, ale stále byly aktivní, jak ve hře dopředu, tak i dozadu. Během utkání jsme si vytvořili velkou herní převahu a podařilo se nám jí přetavit v šest vstřelených branek. Šest branek a šest různých střelců je pozitivní 😊. Další náročný program je před námi, příští týden nás čekají dva náročné tréninky a v neděli Pardubice.“

 


Fotogalerie


Partneři klubu