07.11.2021, 10:30

11. kolo, 1.liga žen 2021/22

Lokomotiva Horní Heršpice

Sestava domácí:

Dolejšová - Kožíšková, Dudová, Lišková, Strnadelová - Pakostová (70. Hrobská), Beránková, Dvorská (80. Dvořáková) - Pergnerová (70. Prošková), Skálová, Ajazi (77. Potůčková)

Sestava hosté:

Havlíčková - Kukučová (46. Pušková), Krištofová, Haklová (58. Dianišková), Chlápková (82. Jordánková), Mazúchová, Malatová, Ganiecová (66. Chlumová), Lišková, Ruslerová, Ondřejková (66. Kovaliková)

• Branky: 43. Kožíšková, 63. Ajazi, 67. Dudová
    Rozhodčí: Kánská - Hessová, Hrušková
  • Diváci: 50

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski, trenér: "Společně jsme navázali na výkon z minulého zápasu, což jsem moc rád, je to bomba pocit, zároveň mě těší, že za poslední měsíc jsme se neskutečně zvedli, hlavně hlavou nahoru, protože v nohách jsme to vždycky měli. V zápase jsme podali opět dobrý výkon, byli jsme lepší než soupeřky z Brna a zaslouženě vyhráli. Je to další dílčí krok, máme před sebou dvě utkání, se Slávií a pohár. Dvě vítězství jsou pro nás nyní obrovsky motivující. Holkám patří velké díky, jsme skvělý tým!"