PORTRÉTY Z JULISKYJiří Piroch
    FANSHOP

Ženy na závěr podlehly Slavii.

28. 11. 2016 | Redakce

Ženy na závěr podlehly Slavii.

V posledním soutěžním zápase roku 2016 hostily naše fotbalistky tým osmifinalistek ženské Ligy mistrů, pražskou Slavii.9. kolo, sobota 26. 11. 2016, 11:00, UMT Újezd P4
Dukla Praha Dukla Praha
0:4
(0:2)
Slavia PrahaSlavia Praha

Dukla Praha: Dolejšová – Davidová, Čížková, Bažoutová, Rzycká – Dvorská (62. Beštová), Beránková, Kozlíková (90. Soukupová), Zemjánková, Šturmová – Hajnová (87. Koubová)
Slavia Praha: Malíková – Pincová, Necidová, Tomášková, Pěničková, Chlastáková (63. Veselá), Divišová, Juračková (51. Dědinová), Svitková (81. Čiperová), Krejčiříková (60. Skálová), Kožárová (73. Szewieczková)
Branky: 29. Pěničková, 42. Divišová, 47., 49. Svitková
ŽK: Zemjánková - Kožárová, Svitková
Rozhodčí: Rodová - Kánská, Navrátilová
Diváci: 40

Komentář

Do zápasu lépe vstoupily hráčky sešívaných, jejichž jednoznačným cílem bylo zvítězit a přezimovat tak v čele ligové tabulky. Hned na úvod vyzkoušela pozornost Dolejšové Kožárová, o chvíli později střílela Necidová nad. V 17. minutě došlo k velkému závaru před brankou Dukly, ale Dolejšová netradičně hlavou udržela čisté konto. V momentě, kdy se na kopačky hostujících fotbalistek začala vkrádat lehčí nervozita ze stále nerozhodného stavu, Slavia přesto udeřila. Po trestném kopu míč dostala do branky Dukly kapitánka Pěničková. V závěru poločasu se osmělila i Dukla a po špatné rozehře týmu z Edenu zamířila mezi tři tyče Dvorská. Bohužel těsně před koncem nezachytila obrana domácích náběh Divišové, která po přihrávce Chlastákové zvýšila na 2:0.

Šanci na obstojný výsledek s úřadujícím trojnásobným mistrem ligy však ztratily hráčky z Julisky v prvních minutách druhé půle. Nejdříve prošla do vápna Svitková a střelou k tyči dala na 3:0, pár minut na to ta samá hráčka po rohu upravila na 4:0. Oba týmy posléze vystřídaly a příležitost dostaly fotbalistky z obou laviček. Další šance sešívaných zůstaly i díky zodpovědnému výkonu Dukly neproměněny a výsledek již zůstal nezměněn. Dukla přečká zimní přestávku na šestém místě ligové tabulky.

 

Související články

Tabulka

Tabuka bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu