06.03.2022, 16:00

AC Sparta Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté:

• Branky: 5. a 82. Martínková L., 12. a 34. Cvrčková, 25. Pochmanová, 30. vlastní, 32. Chlastáková, 79. Bužková, 87. Koubová
    Rozhodčí: Kánská - Pachtová, Machová
  • Diváci: 50

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski, trenér: "Mrzí mě výsledek dnešního utkání. Sparta odehrála velmi dobrý zápas, v dovednostní kvalitě a tempu hry byla o level výše. I přes tuto skutečnost nám chyběl větší důraz a hodně branek padlo po dorážce, kde jsme mohli být agresivnější a zodpovědnější. V tomto aspektu je třeba se i takovému soupeři vyrovnat. Zápasy s oběma pražskými S jsou náročné a soupeři svou kvalitu jednoznačně mají a potvrzují ji na hřišti, přesto 9 branek v naší síti hodnotím negativně.

Máme nyní před sebou 7 hratelných utkání, vše máme ve svých rukách. Osmé utkání, které máme v semifinále poháru žen, věřím, že vstoupíme do takového zápasu s větší vervou a lepším nastavením."