FANSHOP

Ženy jdou v poháru do dalšího kola

31. 10. 2015 | Redakce

Ženy jdou v poháru do dalšího kola

Ve středu na státní svátek se hrálo další kolo poháru KFŽ. V Praze na Opatově se odehrálo historicky první mistrovské utkání mezi Duklou JM a Duklou Praha.2. kolo, středa 28. 10. 2015, 10:30, UMT Mikulova
Dukla Jižní Město Dukla Jižní Město
0:4
(0:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Jižní Město: Psutková – Vavřinová, Chvapilová (59.Tučková), Lerchová Monika, Kratochvílová, Slámová, Novotná, Remková, Tolarová, Šefčíková, Lerchová Žaneta
Dukla Praha: Dolejšová (59.Frolíková) – Beštová J. (72.Bažoutová), Hajnová, Fojtíková, Rzycká – Sůrová (55.Beránková), Kotková, Kozlíková – Houbová, Rychtarová (72.Lupačová), Plzáková (57.Smíšková)
Branky: 22.Plzáková, 49.Kozlíková, 60.Rychtarová, 90.Fojtíková
Rozhodčí: Rak - Grégr, Buřil
Diváci: 50

Komentář

Od první minuty byl míč na našich kopačkách. Žádnou výraznou brankovou příležitost jsme si ale v prvních deseti minutách nevytvořili. Naopak soupeř jednu měl, ale Dolejšová byla úspěšná. Velmi těžko se nám dostávalo do zakončení, jelikož domácí hráčky hýřily pohybem a dobrou obranou nás držely daleko od své branky. V prvním poločase se nám podařilo skórovat pouze jednou a to po ose Houbová, Plzáková 0:1. Velkou šanci z levého křídla měla ještě Rychtarová, ale neuspěla. Houbová z druhé strany trefila pouze tyč.

Do druhého poločasu se šlo s jasným cílem. Zrychlit a zpřesnit naší hru a dostávat se více do zakončení. Hned po čtyřech minutách se z hranice vápna prosadila Kozlíková 0:2. Další akce a šance zachytila domácí obrana nebo byly střely nepřesné. V 60. minutě se po rohu Kozlíkové prosadila Eva Rychtarová 0:3. Poslední gólovou tečku za utkáním dala opět po rohu Aneta Fojtíková 0:4.

Ohlasy trenérů

Josef Světlík, hlavní trenér Dukly JM: "Pro nás zkušenost k nezaplacení bylo tohle pohárové utkání proti ligovému týmu. Měli jsme možnost si zkusit zahrát v novém rozestavení a musím holky pochválit za odvedený výkon na hraně vyčerpání. Soupeřkám nezbývá než pogratulovat k postupu do dalšího kola."

Jan Vetyška, hlavní trenér: "Do tohoto zápasu jsme udělali několik změn v sestavě. Příležitost dostaly hráčky z lavičky a také jsme nominovali tři děvčata z juniorky, naopak některé hráčky dostaly volno. V prvním poločase byla naše hra vlažná, bez odvahy a se spoustou nepřesností. Výkon týmu se mi absolutně nelíbil, pouze juniorka Houbová plnila svou roli na jedničku. V druhém poločase se naše hra výrazně zlepšila, měli jsme si ovšem vypracovat mnohem více střeleckých příležitost. Kombinačně ovšem bylo již vše v pořádku, navíc bylo vidět, co se tým snaží hrát a to oceňuji. "
 

Související články

Tabulka

Tabuka bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu