PORTRÉTY Z JULISKYJosef Jakab
    FANSHOP

Ženy jasně přehrály Brno

14. 5. 2018 | Redakce

Ženy jasně přehrály Brno

V rámci 4.kolo nadstavby, přijela na Prosek brněnská Lokomotiva.18. kolo, neděle 13. 5. 2018, 10:30, SK Prosek
Dukla Praha Dukla Praha
4:1
(2:0)
Horní HeršpiceHorní Heršpice

Dukla Praha: Dolejšová - Dvorská, Košíková, Soukupová (35.Beštová), Adámková - Beránková, Kozlíková, Zemjánková (83.Nedvědová) - Rychtarová (55.Brázdová), Pýchová (75.Lesiv), Kantarská (64.Hrobská)
Horní Heršpice: Cibulková - Holá (67.Tesáková), Čechová, Botková, Pušková, Kukučková, Ganiecová (46.Haklová), Dianišková, Krištofová, Chlápková (72.Velebová)
Branky: 10.Zemjánková, 31.Kozlíková, 64.Beštová, 81.Hrobská - 90.Pušková
ŽK: Kozlíková, Zemjánková (obě Dukla)
Rozhodčí: Kánská - Šafránková, Žáková

Komentář

Úvodní minuty utkání se odehrávaly většinou uprostřed hřiště a ani jeden tým neohrožoval branku soupeře. Hráčky hostí měly dva náznaky do otevřené obrany, ale ani jednou z toho nebyla střela na branku. V 10. minutě se skóre měnilo. Zemjánková napřáhla těsně za šestnáctkou a prostřelila vše, co jí stálo v cestě 1:0. Brno odpovědělo rohovým kopem, ale Dolejšová si poradila. Po půl hodině hry se do krkolomného zakončení dostala Kozlíková a svojí levou nohou dopravila míč za Cibulkovou 2:0. Další velkou šanci měla Zemjánková, ale Cibulková jí vychytala. Stejně si bohužel počínala i Kantarská. Do šaten se šlo za dvoubrankového vedení Dukly.

Po změně stran se čekalo na branku až do 64. minuty. Po křídelní akci se do zakončení dostala Jana Beštová a zvýšila vedení na 3:0. Hosté měly dva závary před Dolejšovou, ale bez přímé střely na branku. V 75. minutě se hostující útočnice dostala do brejku, ale z úhlu netrefila branku. V 81.minutě dokázala odpovědět Hrobská, která lobem přehodila Cibulkovou 4:0. Korekci utkání stihla za hosty v 90. minutě Pušková.

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Ondřej Havlas, hlavní trenér: „Pro nás velmi důležitá výhra. Cíl sezóny je jasný a tyto tři body nás zase přiblížily k záchraně o něco blíže. Jsme stále v pozici, že si to můžeme uhrát samy a nemusíme se spoléhat na ostatní výsledky, což je pro nás velmi důležité.

Za dnešní výkon patří holkám velká pochvala. Soupeře jsme do ničeho vážného nepustili a dokázali vstřelit čtyři branky, což je důležité pro naše sebevědomí. Teď máme o víkendu přestávku díky finále poháru. Následně zajíždíme do Hradce, kde chceme rozhodnout o setrvání v nejvyšší soutěži.“

 

Související články

Tabulka

P Tým Tým Z S B
4. 1.FC Slovácko 11 15:21 15
5. FK Dukla Praha 11 12:40 11
6. Lokomotiva Brno H.H. 11 14:30 11
Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu