PORTRÉTY Z JULISKYMohamed Doumbia
    FANSHOP

Ženy Dukly utrpěly remízu

5. 3. 2017 | Redakce

Ženy Dukly utrpěly remízu

V přípravném zápase proti druholigovému celku žen Čáslavi se našim děvčatům příliš nedařilo.PU, sobota 4. 3. 2017, 15:30, UMT Juliska
Dukla Praha Dukla Praha
2:2
(1:1)
ČáslavČáslav

Branky Dukly: 38. Šturmová, 88. Kozlíková
Diváci: 20

Komentář

První příležitosti si připsaly hráčky domácích, ale střely Beránkové ani Šturmové brankou neskončily. Na druhé straně Nedvědová zapříčinila penaltu, kterou čáslavské fotbalistky nepohrdly a ujaly se vedení. V dalším průběhu prvního poločasu střílela Kozlíková nad. Ve 38. minutě posadila Kozlíková míč z rohového kopu přímo na hlavu Šturmové, která i za pomoci nejistého zákroku brankářky Čáslavi zařídila vyrovnání.

Ve druhém dějství se nejdříve ukázala opět Kozlíková, jejíž střela skončila bohužel pouze na břevně. V 60. minutě se při likvidaci střely bývalé dukelské hráčky Blanky Beštové zranila Nedvědová a do branky nastoupila Sůrová. Když se Dukla neprosadila ani v případech střel Kantarské a Zemjánkové, udeřila Čáslav podruhé. Závěrečné minuty a tlak domácích pak přinesly už jen vyrovnání zásluhou Kantarské. Fotbalistky Dukly si tak připsaly po velmi nepřesvědčivém výkonu remízu 2:2.

LIVE Stream

Fotogalerie


 


Fotogalerie


Partneři klubu