FANSHOP

Ženy Dukly sehrály přípravné utkání s reprezentací Vietnamu

20. 7. 2016 | Redakce

Ženy Dukly sehrály přípravné utkání s reprezentací Vietnamu

Zápasem s Duklou zakončila reprezentace Vietnamu své soustředění v České republice na nadcházející asijský šampionát.PU, úterý 19. 7. 2016, 18:30, SK Český Brod | Zápas ON-LINE
Dukla Praha Dukla Praha
0:5
(0:3)
Vietnam reprezentaceVietnam reprezentace

Dukla Praha: Dolejšová – J. Beštová (46. Dvorská), Hajnová, Čížková (80. Nedvědová), Rzycká – Rychtarová (85. Davidová), B. Beštová (46. Kantarská) Kozlíková (63. Bažoutová), Zemjánková, Vydrová – Košíková (64. Mikešová)
Vietnam reprezentace:
1.poločas: Trinh - Kieu, Nhu, An, Xuyen, Hoa, Lieu, Tuyet Dung, Nhung, Muon, Minh Nguyet

2.poločas: Thi Van - Kim Thanh, Phuong Thao, Bich Thuy, Thuy Trang, Nhu, Tuyet, Hong Nhung, Thuy, Hang, Hai Hoas
Branky: 3. Thi Lieu Nguyen, 23., 29. Thi Hong Nhung Tran, 53., 67. Thi Kim Thanh Tran
Rozhodčí: Žáková - Navrátilová, Hasíková
Diváci: 350

Komentář

Ještě před samotným utkáním se uskutečnila tisková konference s hlavními trenéry obou týmů. Trenér Vietnamu Mai Duc Chung si pochvaloval průběh soustředění, české klima a kvalitu přípravných utkání, trenér Dukly Jan Vetyška zopakoval přání skončit v nadcházející sezóně se svým týmem v horní polovině tabulky.


Krátce před výkopem proběhl na hrací ploše ceremoniál s naší útočnicí Janou Smíškovou, která svou kariéru přerušuje kvůli mateřským povinnostem. V dresu Dukly nasázela přes čtyřicet branek a zažila před rokem postup do první ligy.

Vietnamky byly hned od úvodu lepším celkem, gól v druhé minutě ještě pro ofsajd neplatil, ale když se ve třetí minutě z hranice vápna krásnou technickou ranou trefila Thi Lieu Nguyen, šly už hostující fotbalistky regulérně do vedení. Dukla se dlouho nemohla vymanit z tlaku, hra se odehrávala většinou jen na její polovině. Techničtější a rychlejší Vietnamky za velké podpory publika předváděly krásný fotbal. Ve 23. minutě zvýšila ranou po zemi Thi Hong Nhung Tran a ta samá hráčka se ve 29. minutě prosadila znovu a poslala hosty do vedení 3:0. Dukla v prvním poločase zahrozila pouze trestným kopem Kozlíkové, který bohužel skončil mimo.

Do druhého poločasu poslal trenér Vietnamu zcela odlišnou jedenáctku, které netrvalo dlouho, aby čtvrtým gólem navýšila skóre. Konkrétně Thi Kim Thanh Tran využila zaváhání Dolejšové při odkopu a pohodlně vsítila branku. Po 67 minutách hry udeřily Asiatky naposledy, byla u toho znovu Thi Kim Thanh Tran. První její zakončení ještě Dolejšová stačila vyrazit, na dorážku už ovšem byla krátká. Dukla si svou šanci nechala opět na konec poločasu, ale se střelou střídající Davidové si hostující brankářka poradila. Domácí fotbalistky si tak v konfrontaci s reprezentačním týmem Vietnamu připsaly porážku 0:5.

Foto: Pavel Jiřík ml.

Fotogalerie


 


Fotogalerie


Partneři klubu