29.08.2021, 14:00

1. kolo, Divize žen B Čechy 2021/22

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Dobromyslová, Koníčková, Kotková, Dolejší, Kurešová, Babčanová, Čermáková, Slavíková, Králová, Neradová, Žantová (Bohušová, Martikánová, Balounová, Machová, Chmelíková)

Sestava hosté:

Veselá – Bubáková, Krůtová, Bělohlávková, Fojtíková, Lišková, Kramerová, Kloučková, Ryndzak, Plachá, Otáhalová (Pekárková, Filípková)

• Branky: 13. Krůtová, 32. Ryndzak, 40. Lišková, 56. Lišková, 58. Ryndzak, 61. Kloučková, 64. Kloučková, 67. Lišková, 80. Otáhalová
    Rozhodčí: Veselý
  • Diváci: 50

Hodnocení trenéra:

Michael Dufek, trenér: "S výkonem holek jsem celkově spokojený. I přesto, že se nám vstup do zápasu nepovedl úplně na výbornou, tak jsme byli hodně na míči a přehrávali jsme domácí družstvo. Druhý poločas se již odehrál více méně v naší režii, soupeře jsme nepustili téměř k žádné větší akci. Padlo hodně gólů, ať už z pěkných akcí, nebo z individuální práce a zakončení zpoza vápna. Holkám bych chtěl poděkovat za slušný výkon a za úspěšný vstup do nové sezóny."