Ženy B: Vysoká výhra v prvním mistrovském utkání

2. 9. 2021 | Michael Dufek

Ženy B: Vysoká výhra v prvním mistrovském utkání

Ženy B úspěšně vstoupily do soutěže, z Jestřábí Lhoty si odvážejí 3 body. Tereza Lišková zazářila hattrickem.1. kolo, neděle 29. 8. 2021, 14:00, Jestřábí Lhota - tráva
Jestřábí Lhota Jestřábí Lhota
0:9
(0:3)
Dukla PrahaDukla Praha

Jestřábí Lhota:

Dobromyslová, Koníčková, Kotková, Dolejší, Kurešová, Babčanová, Čermáková, Slavíková, Králová, Neradová, Žantová (Bohušová, Martikánová, Balounová, Machová, Chmelíková)

Dukla Praha:

Veselá – Bubáková, Krůtová, Bělohlávková, Fojtíková, Lišková, Kramerová, Kloučková, Ryndzak, Plachá, Otáhalová (Pekárková, Filípková)

Branky: 13. Krůtová, 32. Ryndzak, 40. Lišková, 56. Lišková, 58. Ryndzak, 61. Kloučková, 64. Kloučková, 67. Lišková, 80. Otáhalová
Rozhodčí: Veselý
Diváci: 50

Komentář

Co se týče herní stránky, holky nevstoupily do zápasu nejlépe. Zbytečné ztráty v osobních soubojích ve středu hřiště a nepřesné přihrávky vedly k několika protiútokům, které naštěstí zastavila brankářka společně se stoperskou dvojicí. První gól vstřelila stoperka Krůtová, která se dostala až do malého vápna, kde si našla volný prostor a s přehledem skórovala. Ve 32. a 40. minutě se holky mohly radovat z dalších dvou gólu, díky čemuž začaly hrát klidněji a více kombinovat. Stále to však nebylo takové, jak bychom si to představovali.

Druhý poločas, do kterého jsme vstoupili s klidem a chutí si zahrát, se odehrával hlavně na polovině domácích. Zvedla se aktivita dopředu, obrana začala více doplňovat útok, což vedlo k mnoha pěkným akcím a gólům.

Ohlasy trenérů

Michael Dufek, trenér: "S výkonem holek jsem celkově spokojený. I přesto, že se nám vstup do zápasu nepovedl úplně na výbornou, tak jsme byli hodně na míči a přehrávali jsme domácí družstvo. Druhý poločas se již odehrál více méně v naší režii, soupeře jsme nepustili téměř k žádné větší akci. Padlo hodně gólů, ať už z pěkných akcí, nebo z individuální práce a zakončení zpoza vápna. Holkám bych chtěl poděkovat za slušný výkon a za úspěšný vstup do nové sezóny."

 


Fotogalerie


Partneři klubu