07.02.2016, 14:00

FK Dukla Praha

Divize žen B Čechy 2015/16

MFK Trutnov

Sestava domácí: Nedvědová (Buttová) – Svitáková, Kocková, Buttová, Portešová, Košatková, Lupačová, Kramerová, Havlíčková, Šedivá, Hřebíková, Houbová, Hajnová, Zlatohlávková, Rašková

Sestava hosté:

• Branky Dukly: 27. Lupačová, 53. Šedivá
    Rozhodčí: Zloch
  • Diváci: 15

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski, trenér: „Svůj pohled rozdělím do tří částí. Zprvu musím říct, že mě velmi mrzí zranění Natálie Svitákové, která si poranila kotník a bude chybět 5 týdnů. Veškeré pocity z utkání to neguje, protože primárně chci, aby hráčky byly zdravé a mohly se připravovat na sezonu.

Určitě je nutno podotknout, že mi z kádru chybělo mnoho hráček, absence byla veliká, a to kvůli nemocím, horám, dovoleným a podobně. Nadšený jsem z toho nebyl, zejména absence středních záložnic mi připravila menší kvíz v podobě určování sestavy. Na druhou stranu, některé hráčky si vyzkoušely nové posty, takže alternativu do sezony jsem mohl hledat. Cítím, že se s tím chtěly vypořádat a daly tomu maximum.

A to je poslední věc, kterou musím vyzdvihnout. Přístup oproti minulému zápasu byl jako den a noc, hráčky utkání odmakaly, doslova ho ubojovaly. Za to jsem velmi rád a díky tomu jsem si odnášel ze zápasu spoustu pozitivních dojmů. Také jsem apeloval na to, aby hráčky dbaly na rozehrávku, jak jsme si ukazovali. Další pozitivum, na kterém budeme dále pracovat. Pochválil bych všechny hráčky za přístup. Další akci máme o víkendu na turnaji v Německu, kde se představíme proti tamním ženským týmům.“