02.10.2016, 16:00

FK Dukla Praha

6. kolo, Divize žen B Čechy 2016/17

FK Bohemians Praha

Sestava domácí: Psutková – Němečková, Slámová, Drdošová, Koubová – Motyková, Pavlíková, Košatková – Vydrová, Lerchová, Havlíčková

Střídaly: Kramerová, Pýchová, Kocková, Svitáková, Kůtová, Kunešová, Kroutilová

Sestava hosté: Šibřinová – Tulachová, Dobrerová, Veselá, Štěpánová, Hniličková, Rubešová, Strachotová, Tomášková, Mehičová, Harbichová

Střídaly: Linhová, Poborská, Průšová

• Branky: 5. Pavlíková, 28. Vydrová, 64. Havlíčková – 66. Tomášková
    Rozhodčí: Wimmer
  • Diváci: 30

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski: „Utkání se nám velmi povedlo. Po taktické stránce byl tým připraven, soustředili jsme se pouze na sebe a nakonec utkání zvládli. Rozhodla nejen šíře kádru, ale také bojovnost hráček, na kterých bylo vidět, že chtějí utkání zvládnout. Nutno podotknout, že brzký gól nám velmi pomohl a soupeř byl mírně zaskočen. Kromě vítězství si velmi vážím také toho, že hráčky do zápasu daly vše, držely se pokynů a nebály se hrát kombinačně.“