19.03.2016, 15:00

FK Dukla Praha

13. kolo, Divize žen B Čechy 2015/16

Čechie Tuklaty

Sestava domácí: Frolíková - Kožíšková, Němečková, Kramerová (46.Poláčková), Zelená, Rašková, Havíčková, Šedivá, Gluhovič (12.Hřebíková), Brachovičová (60.Alexová), Nedvědová

Sestava hosté: Bínová - Procházková, Dvořáková I., Dvořáková K., Čepelová, Presová (72.Semerádová), Vodáková, Mádlíková, Rašmanová, Drahotová (89.Nečková), Horáčková

• Branky: 3.Nedvědová, 75.Alexová - 15.Drahotová, 32.Horáčková, 44.Mádlíková
    Rozhodčí: Poustka - Maťátko, Kovář
  • Diváci: 20

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski, trenér: „Úvod sezony nás nezastihl v ideálním složení. Mnoho hráček absentovalo kvůli dovoleným, pracím, školám a zraněním, situace tak rozhodla o tom, že většina hráček si vyzkoušela jiné posty. Do zápasu nastupovaly i hráčky, které tolik nehrají, a je jenom dobře, že si posbíraly hned větší porci minut. Velmi dobrá zkušenost.

Začátek jsme rozehráli podle mých představ, ale pak nás nedůraz a nepřistupování k hráčkám stálo 3 obdržené góly. Holky byly nesoustředěné a jen vinou vlastní vůle ten zápas nedokázaly opět otočit. Kvalitu na to mají, v hlavách však byly poražené a to rozhodlo.“