30.07.2016, 15:00

Divize žen B Čechy 2016/17

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté: Buttová – Slámová, Kůtová, Kocková, Kramerová, Němečková, Motyková, Košatková, Pýchová, Kunešová, Lerchová, Hřebíková, Šedivá, Brachovičová

• Branka Dukly: 39. Košatková

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski, trenér: „Musím přiznat, že absence hráček tentokrát byla veliká, omluv jsem před víkendem obdržel nespočet, přesto jsem jel do Teplic s dobrým pocitem. Ten neustal ani po prvních minutách, drželi jsme míč, dokázali přenášet hru a útočili přes krajní prostory. Velmi se mi líbila levá strana ve složení Kunešová – Slámová, která vytvářela šance s otvíráním prostoru pro krajního obránce.

Já jsem s naším výkonem nadmíru spokojený, přechodová fáze byla z naší strany výborná a v mnoha případech i řešení několika akcí kolem pokutového území. Jedinou kaňkou je pro mě produktivita, kdy ve dvou utkáních jsme vstřelili dvě branky, což zejména nyní v Teplicích jich mělo padnout více. Čeká nás ještě necelý měsíc před prvním ostrým zápasem, pokud bude naše zápasová tendence takto stoupat, věřím, že budeme připraveni.“