07.05.2016, 17:00

FK Dukla Praha

20. kolo, Divize žen B Čechy 2015/16

ABC Braník

Sestava domácí: Buttová – Brachovičová (71. Hřebíková), Němečková, Svitáková, Zlatohlávková – Pýchová, Pavlíková, Kramerová – Havlíčková, Šedivá, Linhová (46. Rašková)

Sestava hosté: Kalašová – Kahounová, Průchová, Grinová, Jedličková, Florková, Červenková, Jirsová, Vopičková, Gaspers (46. Kučerová), Hrubá (46. Rozehnalová)

• Branky: 77.Kramerová – 60.Jedličková
    ŽK: 81. Jedličková (Braník)
    Rozhodčí: Košina Josef

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski, trenér: „Velmi podobné utkání tomu podzimnímu s tím rozdílem, že nyní jsme v prvním poločase dokázali soupeři být ještě vyrovnaným protivníkem, v tom druhém se to změnilo a Braník převzal iniciativu zápasu naplno. Vytvořil si několik slibných šancí a určitě si zasloužil více jak bod.

Soupeř byl důraznější, vyzrálejší, či dokonce použiji slovo chytřejší. Druhých 45 minut ovládal utkání zejména ve středu pole, kombinoval, dostával se k zakončení. Vše hrál velmi jednoduše. Pochválit však musím nasazení mých hráček, které pokud plnily pokyny do obranné fáze, úspěšně odvracely útoky žen z Braníka. Jako obrovský deficit jsem cítil kondiční připravenost týmu. I to byl důvod ve druhém poločase zamíchat posty.

Měli jsme určitou dávku štěstí, i to ale k tomu patří. Nikdo se v zápase nezranil a vzhledem k průběhu remízu beru.“