16.10.2016, 15:30

FK Dukla Praha

8. kolo, Divize žen B Čechy 2016/17

TJ Sokol Dobré Pole I.

Sestava domácí: Poláčková – Koubová, Hajnová, Kocková, Davidová – Čechová, Pavlíková – Kunešová, Kramerová, Kroutilová – Alexová

Střídaly: Psutková, Šedivá, Lerchová, Košatková, Slámová, Pýchová, Drdošová

Sestava hosté: Havelková – Břečková, Míková, Pokorná, Jíchová, Kosmatová, Kočová Ž., Kašpaříková, Kočová K., Moravcová D., Moravcová K.

Střídaly: Jelínková, Kočová G., Sládečková

• Branky: 43. Pavlíková, 53. Pýchová, 57. Davidová
    ŽK: Kocková (Dukla)
    Rozhodčí: Zatkal
  • Diváci: 30

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski: „Musím soupeře velmi pochválit, bylo to neuvěřitelné nasazení, bojovnost, důraz. Hráčky měly obrovskou chuť a rád bych vyzdvihl i protihráčku s číslem 2, která mě nadchla svým výkonem. Můj tým by si z toho měl jistojistě vzít příklad.

Naprosto rozumím, že daleko větší motivace pro tým bude zápas s Bohemkou než s Dobrým Polem, ale odfláknuté utkání jako toto, zejména v prvním poločase, se už nebude opakovat. Nechci hledat ani výmluvy, soupeř chtěl více a myslím, že si zasloužil klidně i vstřelenou branku. Měli bychom se v našem týmu nyní zamyslet, zda nám takové zapálení stačí i do dalších střetnutí.“