04.09.2016, 17:00

FK Dukla Praha

2. kolo, Divize žen B Čechy 2016/17

DFK Bohemians 1905 B

Sestava domácí: Dolejšová – Slámová, Kůtová, Hajnová, Davidová – Košatková, Motyková – Havlíčková, Pýchová, Lerchová – Landesková

Střídaly: Čechová, Kunešová, Kroutilová, Kocková, Mikešová, Svitáková, Alexov

Sestava hosté: Pourová – Martinovská, Hašková, Bednářová, Cedzová – Molhancová, Remková, Tomšíková, Slavíková – Faladová, Chvalipová

Střídaly: Klesnilová, Hůrská, Polánková, Čermáková, Trachtová

• Branky: 23. Landesková, 35. Havlíčková, 65. Pýchová, 72. vlastní, 75. Košatková – 84. vlastní
    Rozhodčí: Poustka
  • Diváci: 70

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski, trenér: „Před utkáním jsem měl velká očekávání, zajímalo mě, jak bude soupeř, potažmo utkání vypadat. Myslím, že jsme měli zejména v prvním poločase dobré pasáže, kdy se hra podobala tomu, jak bychom se chtěli prezentovat. Pokud jsme dokázali aktivně zapojit krajní obránce i křídla, byli jsme nebezpeční. Chtěl bych pochválit Havlíčkovou, která se mi v utkání velmi líbila a určitě vnesla do utkání dravost. Na druhou stranu jsme propadali ve středu pole, hodně soubojů vyhrála hostující Remková a celkově byl soupeř důraznější. Středová řada nepodala vůbec optimální výkon.

Ačkoliv výsledek i body jsou příjemná věc, musím se pozastavit opět nad produktivitou, je skvělé, že se do šancí dostáváme, ale potřebujeme je více proměňovat. Zarážející mohl být menší výpadek ve druhé půli, ale utkání jsme nakonec zlomili v náš prospěch 3. brankou. Několik hráček ještě mělo na hřišti strach, což se projevilo na jejich herním výkonu. Mé hráčky byly lepší, společně tvořily silnější tým a je potřeba si to uvědomit.“