PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kozma

Ženy B: Poslední přípravné utkání

21. 8. 2016 | Redakce

Ženy B: Poslední přípravné utkání

K poslednímu přípravnému utkání vyjel ženský B-tým do Libušína, kde je tamní hráčky měly naposledy prověřit před začínající ligou. Generálka však dopadla nad očekávání, výhrou 12:0, soupeř ale nedohrál v plném počtu.

PU, sobota 20. 8. 2016, 10:00, Libušín
Baník Libušín Baník Libušín

Dukla Praha: Psutková – Slámová, Kůtová, Kocková, Koubová – Motyková, Davidová – Beštová, Košatková, Lerchová – Pýchová

Střídaly: Šedivá, Kramerová, Čechová, Svitáková, Kroutilová, Buttová, Dostálová
Branky: Pýchová 4x, Šedivá 3x, Čechová, Beštová, Davidová, Kramerová, Lerchová

Utkání bylo od samého začátku pod režií Dukly, kdy hostující celek si vytvářel jednu šanci za druhou, bohužel mnoho z nich zůstalo neproměněných. Přesto se výsledek vyhoupl až na 12:0 pro hráčky ve vínovém. Libušín totiž dorazil pouze v 11 hráčkách, a jakmile došlo na zranění, šel do menšího počtu. Ve druhém poločase nastoupil dokonce i trenér domácích za brankářku, která z utkání také odstoupila.

Jakub Kowolowski: „Utkání mělo sloužit jako srovnání našeho týmu s týmem, který působí také v divizi, bohužel utkání bylo velmi ovlivněno zraněními soupeře, za mě podobně jako v utkání s Jabloncem, a tak mé hodnocení nemůže být přesné. Cítím, že soupeř měl být v jiném složení, ale bohužel tohle je věc, která se v přípravě prostě stává a nedá se ji předcházet.

V sobotu nás čekají Tuklaty, věřím, že po týdenním soustředění v Chotýšanech budeme plně připraveni plnit taktické prvky a společně vstoupíme do sezony úspěšně.“