23.01.2016, 14:00

FK Dukla Praha

Divize žen B Čechy 2015/16

FC Viktoria Plzeň WU15

Sestava domácí: Frolíková – Kramerová, Kocková, Buttová, Linhová, Kožíšková, Němečková, Havlíčková, Pavlíková, Košatková, Šedivá, Hřebíková, Rašková, Zlatohlávková, Brachovičová, Urbánková

Sestava hosté:

• Branka Dukly: 51. Šedivá

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski, trenér: „Máme za sebou první přípravný blok, který jsme zakončili tímto zápasem. Úvod nám trochu zkomplikovalo počasí, ovšem zápas se přesto dal odehrát. Terén byl rychlý, místy to dosti klouzalo, hráčky až na menší obtíže to nakonec odehrály ve zdraví, což mě velmi těší.

Ztížené podmínky měly oba týmy stejné, takže tady nemohu hledat problém. Jsem velmi nespokojen, s jakým nasazením šly hráčky do utkání. Budu mluvit pouze o celém týmu, a tak každá z nich si to musí přebrat dle svého. Plzeň byla fotbalovější, hrála více s balonem, avšak nejdůležitější věcí byla bojovnost, nasazení, hlad po vítězství, chtít hrát, neschovávat se. Takovéto věci jsem velmi postrádal a kazí to celý dojem z utkání. Když pominu ten zlý výsledek, hra byla také příšerná. Nedodržely jsme ani zápasové cíle, na které jsme se připravovaly. Byli jsme laxní, v každém souboji druzí, nic jsme nedobíhali. Přepnutí z útočné do obranné fáze pro nás neexistovalo, nehledám výmluvy, tým musí být lépe připraven, přístup k utkání se musí rozhodně změnit.

Byl to z naší strany odchozený zápas. Máme se nad čím zamyslet a určitě si na to sedneme, taková situace se už nesmí opakovat. Odčinit to můžeme v únoru, kdy nás čeká hned několik zápasů. V sobotu 6. února nastupujeme proti Baníku Libušín od 14:00 na Julisce.“